Dokumentacja 3. kolejki juniorów A1

Za nami trzecia kolejka rozgrywek rundy jesiennej sezonu 2018/19 w kategorii wiekowej junior A1.  Poniżej prezentujemy szczegółowe informacje.

 

III KOLEJKA

8.09.2018

OLIMPIA ZambrówHETMAN Białystok            2:2

Bramki: Michał Czarnecki – 2 [OZ] – Mariusz Stupak, samobójcza (Adam Wyszomierski) [H]

OLIMPIA: Maciej Matejkowski – Adam Wyszomierski, Bartosz Dybowski, Paweł Kapica, Kamil Łapiński, Łukasz Mioduszewski (72’ Kacper Milewski), Szymon Mieczkowski (85’ Michał Skawski), Eryk Kurzyna (68’ Mateusz Kowalewski), Wiktor Włodkowski (75’ Dawid Przekwas), Daniel Rogulski, Michał Czarnecki (61’ Paweł Zaorski) 

HETMAN: Damian Makowski – Maciej Dąbrowski, Dawid Krzyżanowski, Mariusz Stupak, Łukasz Antoniuk (46’ Karol Szkiłądź), Paweł Sobolewski (83’ Patryk Kuźmicz), Krzysztof Cudowski (70’ Kacper Mojsak), Marcin Antoniuk, Kacper Orpik, Rafał Szeretucha, Łukasz Trąbka (60’ Robert Davtyan) 

 

MOSP Białystok – ŁKS 1926 Łomża                          1:3

Bramki: Dominik Kotyński [M] – Łukasz Korzeniecki – 2, Dawid Pastorczyk [Ł]

MOSP: Grzegorz Chrzanowski (40’ Adrian Smętek) – Paweł Głowacki (38’ Marcin Perkowski), Daniel Matwiejuk (60’ Fabian Frankowski), Marcin Sierota, Dominik Kotyński (27’ Daniel Hoilik), Patryk Margol, Dawid Woźniak (70’ Jakub Bowtruczuk), Mateusz Kalinowski, Mateusz Rogowski (75’ Kamil Kamiński), Mateusz Popławski, Marcin Żarnoch

ŁKS: Michał Sobieski – Hubert Cendrowski, Dawid Pastorczyk, Łukasz Korzeniecki, Kamil Bargielski (75’ Jakub Kotowski), Przemysław Modzelewski, Patryk Kostyk, Damian Łazarczyk, Kuba Wardzyński, Karol Choiński (42’ Kacper Mieczkowski), Łukasz Just (55’ Tomasz Piaścik, 77’ Mateusz Mściwujewski) 

 

POMORZANKA Sejny – GKS Stawiski                       przełożony na  11.11.2018

 

9.09.2018

MOSiR Grajewo – MKS POGOŃ Łapy                    3:3

Bramki: Mateusz Marczykowski – 2, Robert Gadomski [M] – Mateusz Perko, Jakub Łupiński, Damian Kul [P]

MOSiR: Hubert Hertmanowicz – Łukasz Podbielski, Kamil Motycki, Marcel Formejster, Brajan Krajewski, Jan Masiewicz, Robert Gadomski, Kamil Młynarczuk, Hubert Mściwujewski, Paweł Żbikowski, Krystian Wójcicki (44’ Mateusz Marczykowski) 

MKS POGOŃ: Paweł Miłkowski – Dawid Choiński, Damian Kul, Mateusz Ignaczuk, Franciszek Ostrzygało (30’ Piotr Kowalewicz, 90’ Bartłomiej Warpechowski), Jakub Łupiński, Kacper Wiński, Dominik Górski (65’ Konrad Wiński), Mateusz Perko, Bartosz Niecikowski (85’ Marek Dowejko), Piotr Górski 

 

RUCH Wysokie Mazowieckie – WISSA Szczuczyn         2:0

Bramki: Bartosz Dworakowski, Marcin Jabłoński [R]

RUCH: Hubert Stanisławski (46’ Miłosz Miszczuk) – Gabriel Krasowski, Jan Czajkowski, Bartosz Dworakowski (78’ Krystian Dmochowski), Przemysław Porowski (74’ Sebastian Jabłoński), Andrzej Kaczyński, Jakub Morawski (54’ Adrian Kulesza), Jakub Kulesza (67’ Kamil Szymborski), Maciej Walendziewski (57’ Mateusz Markowski), Jakub Mikołajczyk, Marcin Jabłoński (46’ Patryk Pawlak) 

WISSA: Sebastian Rydzewski – Paweł Danowski, Michał Jaczyński, Marcin Jaczyński, Filip Korbut, Jan Tyszka, Szymon Rózio, Michał Sobolewski, Mateusz Wszeborowski, Marcin Skrodzki, Piotr Wyszyński

 

WIGRY Suwałki – pauza

 

TABELA PO 3. KOLEJCE SPOTKAŃ:
LIGA WOJEWÓDZKA    JUNIOR STARSZY (A1)    SEZON 2018/19

 

Lp.

Drużyna

M.

Z.

R.

P.

Pkt.

Bramki

1.

ŁKS 1926 Łomża 3 3 0 0 9

13-2

2.

HETMAN Białystok

3 2 1 0 7

14-3

3.

WIGRY Suwałki

2 2 0 0 6

23-1

4.

MOSP Białystok

2 2 0 1 6

12-4

5.

RUCH Wysokie Mazowieckie

3 2 0 1 6

5-10

6.

OLIMPIA Zambrów

3 1 1 1 4

6-4

7.

MKS POGOŃ Łapy

3 0 1 2 1

4-10

8.

MOSiR Grajewo

2 0 1 1 1

3-10

9.

GKS Stawiski

2 0 0 2 0

1-10

10.

POMORZANKA Sejny

2 0 0 2 0

0-11

11.

WISSA Szczuczyn

2 0 0 2 0

1-17

 

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *