Dokumentacja 4. kolejki juniorów A1

Za nami czwarta kolejka rozgrywek rundy jesiennej sezonu 2018/19 w kategorii wiekowej junior A1.  Poniżej prezentujemy szczegółowe informacje.

 

IV KOLEJKA (15.09.2018):

HETMAN Białystok – MOSP Białystok                     2:1

Bramki: Mariusz Stupak, Krzysztof Cudowski  [H] – samobójcza (Filip Tarnogórski) [M]

HETMAN: Damian Makowski – Jędrzej Rosłan, , Dawid Krzyżanowski, Mariusz Stupak, Karol Szkiłądź, Paweł Sobolewski (60’ Maciej Dąbrowski), Filip Tarnogórski, Marcin Antoniuk (46’ Krzysztof Cudowski), Kacper Orpik (46’ Robert Davtyan), Rafał Szeretucha (88’ Kacper Mojsak), Łukasz Trąbka 

MOSP: Krystian Piećko – Paweł Głowacki (55’ Daniel Hoilik), Daniel Matwiejuk, Marcin Sierota, Dominik Kotyński (55’ Patryk Margol), Kamil Kamiński, Dawid Woźniak, Mateusz Kalinowski, Mateusz Rogowski (65’ Fabian Frankowski), Mateusz Popławski (75’ Kacper Szykowski), Marcin Żarnoch (79’ Jakub Pietrzak)

 

WIGRY Suwałki – RUCH Wysokie Mazowieckie       1:1

Bramki: Oskar Waszkiewicz [W] – Marcin Jabłoński [R]

WIGRY: Jakub Szymański – Sebastian Czarniecki (55′ Kacper Grabowski), Dawid Dubiński, Krystian Dubiński (55’ Miłosz Wilk), Adam Czaplicki (55′ Daniel Mindziukiewicz), Gabriel Romatowski (55’ Oskar Waszkiewicz), Artur Sawicki (55’ Patryk Bogdanowicz), Sebastian Zackiewicz, Wojciech Łada (55’ Miłosz Andruczyk), Patryk Wróblewski, Łukasz Karłowicz

RUCH: Hubert Stanisławski – Jan Czajkowski, Gabriel Krasowski, Przemysław Porowski, Andrzej Kaczyński, Jakub Kulesza, Patryk Pawlak, Mateusz Markowski (55’ Marcin Jabłoński), Jakub Mikołajczyk, Jakub Morawski (70’ Sebastian Jabłoński), Adrian Kulesza (63’ Jakub Szyszło) 

 

(16.09.2018):

GKS StawiskiOLIMPIA Zambrów                     1:1

Bramki: Adrian Laskowski [G] – Paweł Zaorski [OZ]

GKS: Mateusz Przestrzelski – Rafał Martysiuk, Mateusz Rogowski (85’ Arkadiusz Patalan), Łukasz Gutowski, Kacper Martysiuk (65’ Maciej Gwiazdowski), Daniel Borkowski, Patryk Pawlus, Dawid Gawroński, Dawid Martysiuk (70’ Mateusz Smaługa), Adrian Laskowski, Adam Trzonkowski 

OLIMPIA: Rafał Gosiewski – Adam Wyszomierski, Bartosz Dybowski, Paweł Kapica, Kamil Łapiński (65’ Dawid Przekwas), Łukasz Mioduszewski, Szymon Mieczkowski, Eryk Kurzyna (70’ Kacper Milewski), Mateusz Kowalewski, Kacper Jankowski (46’ Paweł Zaorski), Michał Czarnecki (36’ Adam Reluga) 

 

WISSA Szczuczyn – POMORZANKA Sejny          3:0 vo

* zespół gości nie stawił się na zawody

 

(17.09.2018):

ŁKS 1926 Łomża – MOSiR Grajewo                      6:2

Bramki: Przemysław Modzelewski – 2, Damian Łazarczyk – 2, Hubert Cendrowski, Jakub Kotowski [Ł] – Robert Gadomski, Krystian Wójcicki [M]

ŁKS: Michał Sobieski (68’ Adrian Ptak) – Hubert Cendrowski, Dawid Pastorczyk, Łukasz Korzeniecki, Kamil Bargielski (53’ Tomasz Piaścik), Przemysław Modzelewski (85’ Mikołaj Ciuchnicki), Patryk Kostyk (67’ Mateusz Mściwujewski), Damian Łazarczyk, Jakub Kotowski (85’ Kacper Mieczkowski), Karol Choiński, Bartek Bojar (46’ Łukasz Just) 

MOSiR: Filip Święciński – Tomasz Rutkowski (35’ Łukasz Podbielski), Kamil Motycki, Marcel Formejster, Jan Masiewicz, Robert Gadomski, Kamil Młynarczuk (60’ Artur Nowicki), Hubert Mściwujewski, Krzysztof Szymkiewicz (80’ Paweł Żbikowski), Krystian Wójcicki 

 

MKS POGOŃ Łapy – pauza

 

TABELA PO 4. KOLEJCE SPOTKAŃ:
LIGA WOJEWÓDZKA    JUNIOR STARSZY (A1)    SEZON 2018/19

Lp.

Drużyna

M.

Z.

R.

P.

Pkt.

Bramki

1.

ŁKS 1926 Łomża 4 4 0 0 12

19-4

2.

HETMAN Białystok

4 3 1 0 10

16-4

3.

WIGRY Suwałki

3 2 1 0 7

24-2

4.

MOSP Białystok

4 2 1 1 7

6-11

5.

RUCH Wysokie Mazowieckie

4 2 0 2 6

13-6

6.

OLIMPIA Zambrów

4 1 2 1 5

7-5

7.

WISSA Szczuczyn

3 1 0 2 3

4-17

8.

MKS POGOŃ Łapy

3 0 1 2 1

4-10

9.

GKS Stawiski

3 0 1 2 1

2-11

10.

MOSiR Grajewo

3 0 1 2 1

5-16

11.

POMORZANKA Sejny

3 0 0 3 0

0-14

 

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *