Dokumentacja 7. kolejki juniorów A1

Za nami siódma kolejka rozgrywek rundy jesiennej sezonu 2018/19 w kategorii wiekowej junior A1.  Poniżej prezentujemy szczegółowe informacje.

 

VII KOLEJKA 

6.10.2018

OLIMPIA Zambrów – RUCH Wysokie Mazowieckie                3:1

Bramki: Dawid Ożarowski – dwie, Daniel Rogulski [OZ] – Adrian Kulesza [R]

OLIMPIA: Rafał Gosiewski – Adam Wyszomierski, Bartosz Dybowski, Paweł Kapica, Kamil Łapiński (46’ Mateusz Kowalewski), Dawid Ożarowski (69’ Kacper Milewski), Łukasz Mioduszewski, Kacper Jankowski (80’ Marcin Jastrzębski), Daniel Rogulski (87’ Dawid Przekwas), Szymon Mieczkowski (85 Michał Skawski), Żenia Synytsia (75’ Paweł Zaorski)

RUCH: Hubert Stanisławski – Jan Czajkowski, Gabriel Krasowski (55’ Marcin Jabłoński), Przemysław Porowski, Andrzej Kaczyński, Jakub Kulesza (79’ Adrian Boguszewski), Patryk Pawlak, Bartosz Dworakowski (72’ Krystian Dmochowski), Maciej Walendziewski, Jakub Morawski (62’ Jakub Szyszło), Adrian Kulesza (67’ Mateusz Markowski) 

 

MOSiR Grajewo – WISSA Szczuczyn                    3:0

Bramki: Robert Gadomski, Jan Masiewicz, Michał Łaguna [M]

MOSiR: Hubert Hertmanowicz – Krzysztof Szymkiewicz, Tomasz Rutkowski, Michał Marczykowski (87’ Artur Nowicki), Brajan Krajewski (53’ Krzysztof Karwowski), Jan Masiewicz, Robert Gadomski (75’ Michał Łaguna), Kamil Młynarczuk, Kamil Motycki, Paweł Żbikowski (60’ Jakub Misztal), Łukasz Podbielski 

WISSA: Sebastian Rydzewski – Paweł Danowski, Michał Jaczyński, Marcin Jaczyński, Sebastian Ostrowski, Paweł Chrostowski, Arkadiusz Alicki (65’ Mateusz Wszeborowski), Łukasz Niedźwiedzki, Michał Sobolewski, Marcin Skrodzki, Piotr Wyszyński

 

7.10.2018

ŁKS 1926 Łomża – HETMAN Białystok                     1:1

Bramki: Tomasz Piaścik [Ł] – Paweł Sobolewski [H]

ŁKS: Michał Sobieski – Hubert Cendrowski, Dawid Pastorczyk, Łukasz Korzeniecki, Kamil Bargielski (64’ Bartek Bojar), Przemysław Modzelewski, Tomasz Piaścik (79’ Mateusz Mściwujewski), Damian Łazarczyk, Jakub Kotowski (46’ Jakub Jóźwik), Karol Choiński, Łukasz Just (62’ Kacper Mieczkowski) 

HETMAN: Damian Makowski – Jędrzej Rosłan (70’ Maciej Dąbrowski), Dawid Krzyżanowski, Mariusz Stupak, Filip Tarnogórski, Paweł Sobolewski, Krzysztof Cudowski, Marcin Antoniuk (6 Karol Szkiłądź), Kacper Orpik, Rafał Szeretucha (78’ Robert Davtyan), Łukasz Trąbka 

 

MKS POGOŃ Łapy – GKS Stawiski                                 2:0

Bramki: Mateusz Perko, Konrad Wiński [M]

MKS POGOŃ: Paweł Miłkowski – Dawid Choiński, Damian Kul, Mateusz Ignaczuk, Franciszek Ostrzygało (75’ Jakub Roszkowski), Jakub Łupiński (80’ Marek Dowejko), Kacper Wiński, Piotr Górski (8’ Mateusz Kukowski), Mateusz Perko, Bartosz Niecikowski (90’ Bartłomiej Warpechowski), Dominik Górski (75’ Konrad Wiński) 

GKS: Wojciech Cwaliński – Rafał Martysiuk (80’ Dawid Martysiuk), Mateusz Rogowski, Łukasz Gutowski, Kacper Martysiuk, Maciej Gwiazdowski, Patryk Pawlus (60’ Rafał Pulwin), Krystian Sejnowski, Daniel Borkowski (67’ Damian Kossakowski), Dawid Gawroński, Adrian Laskowski (80’ Mateusz Smaługa) 

 

MOSP Białystok – WIGRY Suwałki                                  2:1

Bramki: Uladzislau Czeczka, Mateusz Popławski [M] – Wojciech Łada [W]

MOSP: Grzegorz Chrzanowski – Kamil Kamiński, Paweł Głowacki, Daniel Matwiejuk (70’ Sebastian Kietliński), Dominik Kotyński (55’ Kacper Szykowski), Patryk Margol, Jakub Bowtruczuk, Mateusz Rogowski, Mateusz Popławski, Mateusz Kalinowski, Uladzislau Czeczka (30’ Fabian Frankowski)

WIGRY: Jakub Szymański – Sebastian Czarniecki, Wojciech Milewski, Adam Czaplicki (46’ Miłosz Wilk), Łukasz Racis, Norbert Śliwiński (40’ Oskar Waszkiewicz, 60’ Miłosz Andruczyk), Artur Sawicki, Sebastian Zackiewicz, Wojciech Łada, Patryk Wróblewski, Łukasz Karłowicz (46’ Kacper Grabowski)

 

 

TABELA PO 7. KOLEJCE SPOTKAŃ:
LIGA WOJEWÓDZKA    JUNIOR STARSZY (A1)    SEZON 2018/19

Lp.

Drużyna

M.

Z.

R.

P.

Pkt.

Bramki

1.

MOSP Białystok 7 5 0 2 15

34-8

2.

HETMAN Białystok

6 4 2 0 14

25-5

3. OLIMPIA Zambrów 7 4 2 1 14

21-9

4.

ŁKS 1926 Łomża

5 4 1 0 13

16-5

5.

WIGRY Suwałki

5 2 1 2 7

27-8

6.

RUCH Wysokie Mazowieckie

5 2 1 2 7

7-14

7.

GKS Stawiski

6 1 1 4 4

7-19

8.

MKS POGOŃ Łapy

6 1 1 4 4

6-21

9.

MOSiR Grajewo

6 1 1 4 4

8-24

10.

WISSA Szczuczyn

5 0 0 5 0

2-40

 

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *