Dokumentacja 9. kolejki juniorów A1

Za nami dziewiąta kolejka rozgrywek rundy jesiennej sezonu 2018/19 w kategorii wiekowej junior A1.  Poniżej prezentujemy szczegółowe informacje.

 

20.10.2018

HETMAN Białystok – GKS Stawiski                       4:2

Bramki: Krzysztof Cudowski – trzy, Rafał Szeretucha [H] – Adrian Laskowski – dwie [G]

HETMAN: Damian Makowski – Łukasz Antoniuk, Dawid Krzyżanowski, Mariusz Stupak, Michał Borkułak, Robert Davtyan, Krzysztof Cudowski, Marcin Antoniuk, Karol Szkiłądź (60’ Jakub Starosta), Rafał Szeretucha, Remigiusz Bujwid (80’ Kacper Mojsak) 

GKS: Rafał Pulwin – Rafał Martysiuk, Mateusz Rogowski, Łukasz Gutowski, Adam Trzonkowski (55’ Damian Kossakowski), Maciej Gwiazdowski, Patryk Pawlus, Krystian Sejnowski (45’ Dawid Martysiuk), Daniel Borkowski, Dawid Gawroński, Adrian Laskowski 

 

MKS POGOŃ Łapy – WIGRY Suwałki                        0:3

Bramki: Oskar Waszkiewicz, Łukasz Karłowicz, Krystian Dubiński [W]

MKS POGOŃ: Paweł Miłkowski – Dawid Choiński, Damian Kul, Mateusz Ignaczuk, Franciszek Ostrzygało, Piotr Kowalewicz, Kacper Onopa, Jakub Roszkowski, Mateusz Perko, Bartosz Niecikowski, Konrad Wiński

WIGRY: Patryk Wróblewski (70’ Bartosz Siłkowski) – Krystian Dubiński (70’ Daniel Mindziukiewicz), Wojciech Milewski, Adam Czaplicki, Sebastian Czarniecki, Łukasz Karłowicz, Artur Sawicki (46’ Kacper Grabowski), Sebastian Zackiewicz, Wojciech Łada, Oskar Waszkiewicz (60’ Patryk Bogdanowicz), Miłosz Andruczyk (46’ Miłosz Wilk)

 

21.10.2018

ŁKS 1926 Łomża – WISSA Szczuczyn                    6:0

Bramki: Dominik Wiśniewski – dwie, Tomasz Piaścik – dwie, Kamil Bargielski, Mateusz Mściwujewski [Ł]

ŁKS: Adrian Ptak – Hubert Cendrowski, Dawid Pastorczyk, Jakub Jóźwik, Kamil Bargielski, Mikołaj Ciuchnicki (46’ Łukasz Korzeniecki), Kacper Mieczkowski (46’ Tomasz Piaścik), Damian Łazarczyk, Bartek Bojar (65’ Dominik Wiśniewski), Karol Choiński, Jakub Kotowski (50’ Mateusz Mściwujewski) 

WISSA: Sebastian Rydzewski – Szymon Rózio, Paweł Danowski, Michał Jaczyński, Marcin Jaczyński, Patryk Poliński, Paweł Chrostowski (60’ Jakub Rogowski), Arkadiusz Alicki (46’ Jan Tyszka), Łukasz Niedźwiedzki, Michał Sobolewski (53’ Mateusz Wszeborowski), Piotr Wyszyński

 

MOSiR Grajewo – RUCH Wysokie Mazowieckie       3:1

Bramki: Tomasz Rutkowski, Kamil Młynarczyk, Krystian Wójcicki [M] – Adrian Kulesza [R]

MOSiR: Filip Święciński – Tomasz Rutkowski, Marcel Formejster, Łukasz Podbielski, Krzysztof Szymkiewicz, Robert Gadomski, Hubert Mściwujewski (60’ Piotr Glinko), Krystian Wójcicki, Paweł Żbikowski, Mateusz Marczykowski (89’ Michał Marczykowski), Kamil Młynarczyk (87’ Krzysztof Karwowski)

RUCH: Miłosz Miszczuk – Andrzej Kaczyński, Sebastian Jabłoński, Przemysław Porowski (65’ Gabriel Krasowski), Jan Czajkowski, Mateusz Markowski (55’ Patryk Pawlak), Maciej Walendziewski (55-Bartosz Dworakowski), Marcin Jabłoński, Jakub Kulesza, Jakub Mikołajczyk, Adrian Kulesza (72’ Jakub Szyszło) 

 

OLIMPIA Zambrów – pauza

MOSP Białystok – pauza

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *