Dotkliwa porażka w Miętnem

Olimpia Zambrów w siódmym sparingu przed rundą wiosenną uległa na boisku w Miętnem zespołowi Pogoni Siedlce 3:0 (1:0).

Dziś, 10 lutego Olimpia Zambrów rozegrała swój szósty sparing w ramach przygotowań do wznowienia II-ligowych zmagań. Na boisku w Miętnem zmierzyła się z I-ligową Pogonią Siedlce. Niestety, biało-niebiescy wysoko przegrali to spotkanie wynikiem 3:0.

Pierwsza bramka w tym meczu padła już w 8. minucie. Ładnym strzałem nożycami piłkę do siatki wpakował Damian Świerblewski. Kolejne dwie bramki padły jużw drugiej części gry. Najpierw w 64. minucie po rzucie rożnym strzałem głową bramkę zdobył Adam Duda, a już trzy minuty później Piotra Czaplińskiego pokonał Konrad Wrzesiński.

Olimpia Zambrów – Pogoń Siedlce 0:3 (0:1)
Bramki: 8′ Damian Świerblewski, 64′ Adam Duda, 67′ Konrad Wrzesiński.

Skład Olimpii: Piotr Czapliński – Mariusz Dzienis (81 Michał Hryszko), Łukasz Piłatowski, Mariusz Gogol, Wojciech Dziemidowicz – Michał Hryszko (71 Mateusz Jastrzębski), Michał Kuczałek, Arkadiusz Mroczkowski (46 Patryk Stypułkowski), Robert Tunkiewicz (71 Arkadiusz Mroczkowski), Przemysław Jastrzębski – Karol Buzun.

Była to druga sparingowa porażka Olimpii w tym roku. Przypomnijmy, że w minioną sobotę zambrowski klub przegrał w Legionowie z miejscową Legionovią 2:1. Wcześniej natomiast podopieczni Piotra Zajączkowskiego zanotowali trzy zwycięstwa (z Wigrami Suwałki, Zniczem Biała Piska i MKS Ełk) oraz jeden remis (z Pelikanem Niechanowo).

Siódmy sparing biało-niebiescy rozegrają w najbliższą sobotę, 13 lutego na boisku bocznym w Zambrowie. Rywalem zambrowian będzie ŁKS Łomża. Początek o godz. 12:00.