Dwa sparingi jednego dnia (foto)

Bramka w sparingu z Podlasiem Biała Podlaska (18.07.2018)

W ramach przygotowań do nowego sezonu Olimpia Zambrów rozegrała dziś (18 lipca) dwa mecze kontrolne. Najpierw uległa w Zambrowie Zniczowi Biała Piska 0:4, a kilka godzin później pokonała w Mielniku Podlasie Biała Podlaska 5:3.Zamieszczamy krótki filmik przedstawiający jedną z bramek, jaką nasi gracze zdobyli w meczu z Podlaskiem Biała Podlaska :)Szczegóły:http://olimpiazambrow.net/dwa-sparingi-jednego-dnia-foto.html

Opublikowany przez Olimpia Zambrów Środa, 18 lipca 2018

 

W ramach przygotowań do nowego sezonu Olimpia Zambrów jednego dnia rozegrała dwa mecze kontrolne. Najpierw uległa w Zambrowie Zniczowi Biała Piska, a kilka godzin później pokonała w Mielniku Podlasie Biała Podlaska.

Środa (18 lipca) była dla Olimpii Zambrów dniem bardzo intensywnym pod kątem przygotowań do nowego sezonu III ligi. Jednego dnia biało-niebiescy rozegrali bowiem dwa sparingi, które miały pomóc trenerowi Arturowi Woronieckiemu w selekcji testowanych graczy.

Pierwszy mecz kontrolny odbył się na boisku bocznym ze sztuczną nawierzchnią w Zambrowie. O godzinie 10:30 zambrowianie rozpoczęli tam pojedynek z ligowym rywalem – Zniczem Biała Piska. Niestety, spotkanie zakończyło się porażką Olimpii 0:4. Warto jednak zaznaczyć, że gospodarze stworzyli sobie w tym meczu kilka klarownych sytuacji do zdobycia bramki. Zawiodła jednak skuteczność. Na uwagę zasługuje także fakt, że w spotkaniu ze Zniczem w Olimpii testowanych było aż 10 graczy.

Na drugi sparing trener Artur Woroniecki zabrał swoich piłkarzy do Mielnika. Tam o godzinie 17:00 Olimpia rozpoczęła spotkanie z innym trzecioligowcem – Podlasiem Biała Podlaska. Na szczęście skuteczność zambrowskiego klubu była już zdecydowanie lepsza. W tym elemencie szczególnie wyróżnił się napastnik Kamil Zalewski, który już w pierwszej połowie strzelił dla Olimpii 3 gole. W drugiej części gry po jednym trafieniu dla naszego klubu zaliczyli jeszcze Emil Łupiński i zawodnik testowany. Ostatecznie mecz z Podlasiem biało-niebiescy zakończyli zwycięstwem 5:3. W drugim dzisiejszym sparingu w barwach Olimpii wystąpiło 12 graczy testowanych.

Olimpia Zambrów – Znicz Biała Piska 0:4

Olimpia rozpoczęła mecz ze Zniczem w składzie: Czapliński, Hryszko, Koncewicz, Gryko, Malinowski, Jackiewicz, Ostaszewski i 4 graczy testowanych
W drugiej połowie na boisku pojawiło się 6 kolejnych graczy testowanych.

Olimpia Zambrów – Podlasie Biała Podlaska 5:3
Bramki dla Olimpii: Kamil Zalewski x3, Emil Łupiński, zawodnik testowany

Olimpia rozpoczęła mecz z Podlasiem w składzie: P. Jastrzębski, Łupiński, Zalewski i 8 graczy testowanych
W drugiej połowie na boisku pojawił się Mateusz Jastrzębski i 4 graczy testowanych.

Kolejny sparing podopieczni Artura Woronieckiego rozegrają w najbliższą sobotę, 21 lipca. Wówczas zmierzą się w Warszawie z miejscową Polonią. Początek spotkania o godzinie 12:00.

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *