Gogol i Cesarek odchodzą z Olimpii

Mariusz Gogol i Jakub Cesarek odchodzą z Olimpii Zambrów. Ten pierwszy opuszcza nasz klub ze względu na wyjazd za granicę, natomiast drugi – dostał wolną rękę na szukanie nowego klubu.

25-letni obrońca Mariusz Gogol w zambrowskim klubie występował od sezonu 2012/2013. Przez ten czas dwukrotnie pomógł Olimpii awansować do II ligi. W minionym sezonie, w którym zaliczył 23 występy, pomógł drużynie utrzymać się w tej klasie rozgrywkowej. Natomiast w rundzie jesiennej obecnego sezonu Gogol wystąpił w 16 meczach ligowych, podczas których spędził na boisku 1404 minuty.

Z kolei przygoda Jakuba Cesarka z Olimpią Zambrów była zdecydowanie krótsza. 23-letni pomocnik przeszedł do zambrowskiego klubu przed rundą jesienną II ligi obecnego sezonu z Pogoni Grodzisk Mazowiecki, w związku z czym z biało-niebieskimi związany był zaledwie pół roku. Wystąpił w tym czasie w 13 meczach, w których ani razu nie rozegrał pełnych 90 minut oraz nie strzelił bramki.

6 komentarze na temat artykułu “Gogol i Cesarek odchodzą z Olimpii

  1. Mariusz=LEGENDA ZKS!! Razem z Piłą stanowili filary naszego klubu przez wiele lat. Dzięki za grę i życzę powodzenia.
    Jakub dzięki za grę w ZKS!
    Trochę mnie martwi liczba zawodników, która odchodzi z ZKS.

  2. Jestem ciekaw czy zarząd ZKS-u załata tą dziurę którą odeszli zawodnicy z Olimpii oraz wzmocni nowymi zawodnikami (teraz brakuje minimum 6 dobrych grajków ) a to dopiero początek.

  3. Wielki szacun niektórym chłopakom, dzieki którym nasza Olimpia przez lata była w czołówce byłej III ligi jak i pomoc w utrzymaniu w II lidze. Powodzenia

  4. To były niezapomniane momenty. Dzięki Mariusz za wkład i wielkie zaangażowanie w gre Olimpii Zambrów. Pozdrawiam, życzę sukcesów.

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *