Grupy młodzieżowe

Zambrowski Klub Sportowy Olimpia zachęca dzieci i młodzież do zapisywania się do szkółki piłkarskiej.

Wszyscy chętni proszeni są o zgłaszanie się osobiście w obecności opiekuna prawnego do biura Klubu lub trenerów prowadzących. Poniżej podajemy kontakt do każdego z nich:

JUNIOR STARSZY (rocznik 2002-03) – Paweł Olszewski, tel. 696 120 637
TRAMPKARZ (rocznik 2006-07) – Kamil Rosiński, tel. 660 771 638
MŁODZIK (rocznik 2008) – Mateusz Konopka, tel. 505 999 847
MŁODZIK (rocznik 2009) – Marcin Kapica, tel. 518 159 608

MŁODZIK i ORLIK (rocznik 2010) – Arkadiusz Sawicki, tel. 504 217 651
ORLIK (rocznik 2011) – Przemysław Jastrzębski, tel. 534 991 331
ŻAK (rocznik 2012) –  Kamil Rosiński, tel. 660 771 638
ŻAK (rocznik 2013) – Mateusz Jastrzębski , tel. 533 292 171
ŻAK (rocznik 2014) – Arkadiusz Sawicki, tel. 504 217 651

Warto dodać, że grupy młodzieżowe trenujące w ZKS Olimpia biorą udział w cyklicznych rozgrywkach ligowych oraz turniejach ogólnopolskich, a nawet międzynarodowych. Często sukcesy młodych zawodników Olimpii opisywane są na naszej stronie.

 

UCHWAŁA Nr 1/6/2021

Zarządu Zambrowskiego Klubu Sportowego „Olimpia” w Zambrowie

z dnia 31 maja 2021 roku

dotyczy: 

zmiany opłat za szkolenie dzieci i młodzieży

§ 1

W związku z rosnącymi kosztami szkolenia dzieci i młodzieży Zarząd Zambrowskiego Klubu Sportowego „Olimpia” w Zambrowie ustala nowe stawki opłat dla poszczególnych grup wiekowych.

Wysokość opłaty za szkolenie dzieci i młodzieży:

– grupa roczników 2005-2007 – 80 zł/m-c,

– grupa roczników 2010-15 i młodsi – 100 zł/m-c.

§ 2

Nowe składki opłat za szkolenie dzieci i młodzieży obowiązują od dnia 1 sierpnia 2021 roku.

§ 3

Wykonanie uchwały zleca się Dyrektorowi klubu.

§ 4

Uchwała wchodzi w życie z chwilą podjęcia.

Prezes stwierdza, że Uchwała została podjęta jednogłośnie.

     SEKRETARZ ZARZĄDU     PREZES ZARZĄDU

      Zbigniew Dowlaszewicz           Cezary Kulesza

TRAMPKARZ (rocznik 2004-06)

Górny rząd od lewej: trener Paweł Olszewski, Adam Bielicki, Bartłomiej Ołdakowski, Jakub Perkowski, Łukasz Łada, Krystian Michalak, kierownik Sławomir Godlewski.
Środkowy rząd od lewej: Hubert Łada, Marcin Zawadzki, Patryk Wojsz, Oliwier Sokołowski, Patryk Kos, Kacper Lisicki, Igor Zalewski (kapitan), Jakub Ołdakowski.
Dolny rząd od lewej: Wiktor Lisicki, Jakub Modzelewski, Dawid Popławski, Mikołaj Jarocki, Miłosz Wojtkowski, Kacper Kościesza, Bartosz Frąckiel, Kamil Miazga.

MŁODZIK (rocznik 2007)

Górny rząd od lewej: Kacper Dybowski, Wiktor Dudaryk, Piotr Stańczyk, Filip Stypułkowski, Maciej Dmochowski, Karol Łada, Miłosz Dybowski, Kacper Jasionek, Igor Lutostański, Alan Iwanowski, Adrian Zalewski
Dolny rząd od lewej: Beniamin Bączyk, Miłosz Święcki, Damian Cygan, Karol Kotowski, Michał Dębek, trener Kamil Rosiński, Hubert Radwański, asystent trenera Tomasz Stańczyk, Norbert Borecki, Jakub Jarnicki, Bartosz Łada, Gracjan Jastrząb

ŻAK (rocznik 2012)

Górny rząd od lewej: trener Tomasz Stańczyk, Jakub Ogrodnik, Szymon Śledziewski, Kamil Lipski, Julian Baczewski, Szymon Kaczyński, Jakub Wilczewski, Jakub Michalski, Aleks Żelaźnicki, Kajetan Trzaska, Adrian Kazimierski, Jakub Myśliński, trener Kamil Rosiński
Środkowy rząd od lewej: Bartosz Brzeziński, Ignacy Gawkowski, Grzegorz Sasinowski, Jan Przeździecki, Antoni Murawski, Szymon Krajewski, Aleksander Falkowski, Aleksander Mendyk, Adam Wardziński, Szymon Oleksiak, Szymon Gwardiak
Dolny rząd od lewej: Dawid Malinowski, Jan Kulesza, Antoni Krupiński, Tobiasz Ostrowski, Julian Kowalczyk, Igor Ławiński, Marcel Murawski, Alan Radziejewski, Olaf Śledziewski, Jakub Szymański, Oskar Sokołowski