Grupy młodzieżowe

Zambrowski Klub Sportowy Olimpia zachęca dzieci i młodzież do zapisywania się do szkółki piłkarskiej.

Wszyscy chętni proszeni są o zgłaszanie się osobiście w obecności opiekuna prawnego do biura Klubu lub trenerów prowadzących. Poniżej podajemy kontakt do każdego z nich:

JUNIOR STARSZY (rocznik 2000-03) – Paweł Olszewski, tel. 696 120 637
TRAMPKARZ (rocznik 2004-06) – Paweł Olszewski, tel. 696 120 637
MŁODZIK (rocznik 2007) – Kamil Rosiński, tel. 660 771 638
ORLIK (rocznik 2008) – Arkadiusz Sawicki, tel. 504 217 651
ORLIK (rocznik 2009) – Mateusz Konopka, tel. 505 999 847
ŻAK (rocznik 2010) – Arkadiusz Sawicki, tel. 504 217 651
ŻAK (rocznik 2011) – Przemysław Jastrzębski, tel. 534 991 331
ŻAK grupa naborowa (rocznik 2012) – Tomasz Stańczyk, tel. 502 038 925


Warto dodać, że grupy młodzieżowe trenujące w ZKS Olimpia biorą udział w cyklicznych rozgrywkach ligowych oraz turniejach ogólnopolskich, a nawet międzynarodowych. Często sukcesy młodych zawodników Olimpii opisywane są na naszej stronie.

TRAMPKARZ (rocznik 2004-06)

Górny rząd od lewej: trener Paweł Olszewski, Adam Bielicki, Bartłomiej Ołdakowski, Jakub Perkowski, Łukasz Łada, Krystian Michalak, kierownik Sławomir Godlewski.
Środkowy rząd od lewej: Hubert Łada, Marcin Zawadzki, Patryk Wojsz, Oliwier Sokołowski, Patryk Kos, Kacper Lisicki, Igor Zalewski (kapitan), Jakub Ołdakowski.
Dolny rząd od lewej: Wiktor Lisicki, Jakub Modzelewski, Dawid Popławski, Mikołaj Jarocki, Miłosz Wojtkowski, Kacper Kościesza, Bartosz Frąckiel, Kamil Miazga.

MŁODZIK (rocznik 2007)

Górny rząd od lewej: Kacper Dybowski, Wiktor Dudaryk, Piotr Stańczyk, Filip Stypułkowski, Maciej Dmochowski, Karol Łada, Miłosz Dybowski, Kacper Jasionek, Igor Lutostański, Alan Iwanowski, Adrian Zalewski
Dolny rząd od lewej: Beniamin Bączyk, Miłosz Święcki, Damian Cygan, Karol Kotowski, Michał Dębek, trener Kamil Rosiński, Hubert Radwański, asystent trenera Tomasz Stańczyk, Norbert Borecki, Jakub Jarnicki, Bartosz Łada, Gracjan Jastrząb

ŻAK (rocznik 2012)

Górny rząd od lewej: trener Tomasz Stańczyk, Jakub Ogrodnik, Szymon Śledziewski, Kamil Lipski, Julian Baczewski, Szymon Kaczyński, Jakub Wilczewski, Jakub Michalski, Aleks Żelaźnicki, Kajetan Trzaska, Adrian Kazimierski, Jakub Myśliński, trener Kamil Rosiński
Środkowy rząd od lewej: Bartosz Brzeziński, Ignacy Gawkowski, Grzegorz Sasinowski, Jan Przeździecki, Antoni Murawski, Szymon Krajewski, Aleksander Falkowski, Aleksander Mendyk, Adam Wardziński, Szymon Oleksiak, Szymon Gwardiak
Dolny rząd od lewej: Dawid Malinowski, Jan Kulesza, Antoni Krupiński, Tobiasz Ostrowski, Julian Kowalczyk, Igor Ławiński, Marcel Murawski, Alan Radziejewski, Olaf Śledziewski, Jakub Szymański, Oskar Sokołowski