Jutro w Zambrowie trzeci sparing Olimpii

Jutro, 27 stycznia Olimpia Zambrów rozegra trzeci sparing w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej II ligi. W Zambrowie przeciwnikiem „biało-niebieskich” będzie trzecioligowy Pelikan Niechanowo. Początek sparingu o godzinie 11:00.

Pelikan Niechanowo po szesnastu kolejkach plasują się na 4. miejscu w tabeli III ligi kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej. Podopieczni Sławomira Majaka wygrali dziewięć spotkań, zanotowali trzy remisy oraz ponieśli cztery porażki. Zespół z Niechanowa legitymuje się bilansem bramkowym 30:18.

Pierwotnie spotkanie to miało zostać rozegrane w Łomży, jednak ostatecznie trenerzy obu ekip ustalili, że Olimpia zagra z Pelikanem na boisku bocznym ze sztuczną nawierzchnią w Zambrowie i będzie to pierwsza w historii konfrontacja obu klubów. Dodatkowo dla gości z Niechanowa będzie to także pierwszy w tym roku mecz kontrolny.

Przypomnijmy, że w pierwszym sparingu Olimpia Zambrów wygrała w Zambrowie z pierwszoligowymi Wigrami Suwałki 1:0. Wówczas jedyną bramkę w meczu zdobył w 36. minucie Wojciech Dziemidowicz. Z kolei w minioną sobotę biało-niebiescy w swoim drugim meczu kontrolnym pokonali u siebie Znicz Biała Piska 2:1. Bramki w tym spotkaniu dla zambrowskiej drużyny zdobyli Dominik Lemanek i Arkadiusz Mroczkowski.

Olimpia Zambrów – Pelikan Niechanowo
Stadion Miejski w Zambrowie (boczne boisko), 27 stycznia 2016, godzina 11:00

2 komentarze na temat artykułu “Jutro w Zambrowie trzeci sparing Olimpii

  1. No nie powiedział bym o tym zespole,że jest gdzieś tam nie wiadomo skąd.Wyniki mają ok.a i trener ze znanym nazwiskiem :)Będzie walka…tak myślę ;)

    • Mają wielu bardzo dobrych piłkarzy… Trojanowski z Korony, Bzdęga ze Stomilu, Retlewski z Miedzi, Steinke z Zagłębia Lubin, Wolkiewicz z Kluczborka i jeszcze wielu innych… Na papierze wyglądają imponująco jak na 3 ligę. Będzie ciekawie…

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *