Kolejne przedsezonowe wieści transferowe

Do Olimpii Zambrów dołączyło ostatnio kolejnych pięciu nowych graczy. Przedstawiamy najnowsze wieści transferowe.

Dwóch pomocników, obrońca, napastnik i bramkarz – tacy zawodnicy w ostatnim czasie związali się z naszym klubem. Tym samym kadra Olimpii liczy już 19 graczy.

Dwóch piłkarzy udało się pozyskać z rezerw Jagiellonii Białystok. Pierwszy to 21-letni obrońca Emil Łupiński, który w minionym sezonie 4 razy wpisywał się na listę strzelców w rozgrywkach III ligi. Drugim zawodnikiem pozyskanym z ekipy żółto-czerwonych jest 21-letni pomocnik Mateusz Prolejko. Ponadto z III-ligowego MKS-u Ełk Olimpia pozyskała 23-letniego pomocnika Patryka Malinowskiego, 20-letniego bramkarza Artura Marca grającego w minionym sezonie w III-ligowej Wiernej Małogoszcz oraz z występującego ostatnio w IV-ligowym Naprzodzie Jabłonowo Pomorskie 20-letniego napastnika Rafała Babula.

Przypomnijmy, że po spadku naszej drużyny do III ligi kadra zespołu przechodzi istną rewolucję. Ze składu z minionej rundy wiosennej sezonu 2016/2017 pozostało jedynie 4 zawodników: bramkarz Piotr Czapliński, pomocnicy Michał Kuczałek i Łukasz Grzybowski oraz napastnik Mateusz Jastrzębski. Do tego grona, poza wspomnianymi wyżej graczami, dołączyło 8 piłkarzy, w większości znanych kibicom biało-niebieskich. Z MKS-u Ełk szeregi Olimpii zasilili: obrońca Łukasz Gryko oraz pomocnicy Michał Hryszko, Mateusz Butkiewicz i Wojciech Zalewski. Olimpia pozyskała także dotychczasowego napastnika Finishparkietu Drwęcy Nowe Miasto Lubawskie Kamila Jackiewicza. Oprócz tego z Ruchu Wysokie Mazowieckie do Zambrowa przeszedł doświadczony obrońca Łukasz Piłatowski oraz pomocnik Przemysław Jastrzębski. Ten drugi wrócił do Olimpii po półrocznym wypożyczeniu. Ponadto z juniorskiej drużyny biało-niebieskich do seniorskiej kadry włączono obrońcę Macieja Dębka oraz pomocnika Dawida Ożarowskiego.

To jednak nie koniec transferowej karuzeli. Już w przyszłym tygodniu w naszym klubie na testach mają zjawić się zawodnicy grający na pozycjach pomocnika i obrońcy.

2 komentarze na temat artykułu “Kolejne przedsezonowe wieści transferowe

  1. Admin,
    Nie obraź się, ale pisanie o Michale i Przemku jako piłkarzach znanych biało- niebieskim a o Łukaszu jako doświadczonym obrońcy jest trochę szablonowe. Łukasz grał u nas wiele sezonów. Przemek jest wychowankiem, a Michał dawał z siebie wszystko jak grał w OZ.

  2. no no no ciekawe jaką ekipe sklecą w tym sezonie nie jest za dobrą informacją że tak pużno dobierają jeszcze zawodników ale dobrze że będziemy mieli szeroką kadre mam nadzieje że się szybko zgrają i nie dadzą plamy

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *