Kolejne sparingowe zwycięstwo [foto]

Olimpia Zambrów pokonała drużynę Znicza Biała Piska 2:0. Jest to trzecie zwycięstwo biało-niebieskich w tegorocznym okresie przygotowawczym.

Wczoraj Olimpia Zambrów rozegrała piąty w tym roku mecz w ramach okresu przygotowawczego do rundy wiosennej III ligi. Tym razem biało-niebiescy zmierzyli się na własnym boisku z liderem IV ligi grupy warmińsko-mazurskiej Zniczem Biała Piska.

W pierwszej połowie w składzie Olimpii pojawiło się trzech graczy testowanych, w tym dwóch obcokrajowców, wśród których byli Białorusin i Czech. Ten drugi zdołał nawet wpisać się na listę strzelców. Drugą bramkę dla biało-niebieskich zdobył natomiast Mateusz Jastrzębski. Warto dodać, że w drugiej połowie na placu gry pojawił się czwarty zawodnik testowany w szeregach Olimpii, który zastąpił na bramce Piotra Czaplińskiego.

Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem Olimpii 2:0. Była to trzecia sparingowa wygrana podopiecznych Wiesława Jancewicza w tym roku.

Olimpia Zambrów – Znicz Biała Piska 2:0
Bramki dla Olimpii: zawodnik testowany, Mateusz Jastrzębski

Olimpia rozpoczęła mecz w składzie: Piotr Czapliński, Przemysław Jastrzębski, Michał Kuczałek, Mateusz Szymorek, Michał Domański, Patryk Malinowski, Mateusz Ostaszewski, Mateusz Jastrzębski i trzech zawodników testowanych (w tym dwóch obcokrajowców)

Na zmiany wchodzili: bramkarz testowany, Maciej Dębek, Mateusz Prolejko, Łukasz Piłatowski, Emil Łupiński, Łukasz Gryko, Kamil Jackiewicz.

Dla Olimpii mecz ze Zniczem był piątą w tym roku grą kontrolną. Przypomnijmy, że w pierwszym sparingu podopieczni Wiesława Jancewicz przegrali na własnym obiekcie z pierwszoligowym Stomilem Olsztyn 3:1. Następnie nasza drużyna pokonała na boisku bocznym w Zambrowie czwartoligową Koronę Ostrołęka 5:3. Później przyszedł remis z Turem Bielsk Podlaski 1:1, a w minioną sobotę biało-niebiescy wygrali na wyjeździe z Mławianką Mława 2:1.

Kolejny mecz kontrolny podopieczni Wiesława Jancewicza rozegrają w najbliższą sobotę na wyjeździe. Rywalem będzie ligowy rywal – Polonia Warszawa.

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *