Kolejne sparingowe zwycięstwo. Tym razem z Ruchem Wysokie Mazowieckie

Trzecie zwycięstwo w piątym przedsezonowym sparingu zanotowali piłkarze Olimpii, którzy na boisku w Choroszczy pokonali Ruch Wysokie Mazowieckie 1:0.

Olimpia Zambrów rozegrała dziś, 25 lipca swój piąty sparing w ramach przygotowań do nowego sezonu. Na Stadionie Miejskim w Choroszczy zmierzyła się z beniaminkiem I grupy III ligi – Ruchem Wysokie Mazowieckie. Biało-niebiescy wygrali to spotkanie wynikiem 1:0.

Jedyna bramka padła w pierwszej połowie. W 19. minucie bramkarza Ruchu pokonał strzałem z rzutu wolnego Kamil Zalewski.

Olimpia Zambrów – Ruch Wysokie Mazowieckie 1:0
19′ Kamil Zalewski

W I połowie Olimpia wystąpiła w składzie: Czapliński, Hryszko, Łupiński, Gryko, Malinowski, Zalewski, Jackiewicz i 4 zawodników testowanych

W I połowie Olimpia wystąpiła w składzie: Czapliński, P. Jastrzębski, Gryko, Koncewicz, M. Jastrzębski i 6 zawodników testowanych

Dla Olimpii mecz z Ruchem był piątą przedsezonową grą kontrolną. Przypomnijmy, że w pierwszym sparingu nasz klub bezbramkowo zremisował w Olecku z pierwszoligowymi Wigrami Suwałki. W drugim meczu towarzyskim, rozegranym na boisku bocznym w Zambrowie, podopieczni Artura Woronieckiego ulegli natomiast Zniczowi Biała Piska 0:4. Kilka godzin później zambrowianie wygrali w Mielniku z III-ligowym Podlasiem Biała Podlaska 5:3. Bramki w tym spotkaniu dla Olimpii zdobyli: Kamil Zalewski (trzy), Emil Łupiński i zawodnik testowany. W minioną sobotę natomiast Olimpia pokonała w Warszawie miejscową Polonię 1:0. Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył w tym meczu doświadczony napastnik Kamil Jackiewicz, który obecnie pełni w drużynie także rolę asystenta trenera.

Kolejny mecz kontrolny podopieczni Artura Woronieckiego rozegrają już w najbliższą sobotę, 28 lipca. Przeciwnikiem będzie inny III-ligowiec – Orlęta Radzyń.

6 komentarze na temat artykułu “Kolejne sparingowe zwycięstwo. Tym razem z Ruchem Wysokie Mazowieckie

1. debilizm wiecznie zawodnicy testowani
    kto boi sie podac nazwiska (imie i pierwsza litere nazwiska :rodo:) dyrektor zbyszek S , prezes cezary …… czy inny wladca klubu z Wyszenskiego )kazdy inny klub pisze z kim ma zamiar podpisac umowe tylko nie Olimpia
    a potem dziwia sie ze chca kibice dyrektora zwolnic
    a ja sie nie dziwie bo taki cyrk tylko w z-owie

2. Większość testowanych zawodników to wychowankowie Naszego Klubu (których niestety nie mamy). Ale szukamy nadal sponsorów bo musimy hojnie opłacać przyjezdnych.