Krzysztof Zalewski nominowany na najlepszego trenera

Podlaska Rada Olimpijska nominowała w kategorii „najlepszy trener” szkoleniowca Olimpii Zambrów Krzysztofa Zalewskiego. W XVIII Rankingu Podlaskiej Rady Olimpijskiej, który rozstrzygnie się 1 marca, opiekun „biało-niebieskich” ma trzech mocnych konkurentów.

Są nimi trener siatkarzy pierwszoligowego Ślepska Suwałki Piotr Poskrobko, szkoleniowiec występującej na najwyższym szczeblu rozgrywkowym Jagiellonii Białystok Piotr Stokowiec oraz Artur Woroniecki, który prowadzi rewelacyjnie spisujący się w IV lidze podlaskiej zespół KS Wasilków.

Wyniki XVIII Rankingu Podlaskiej Rady Olimpijskiej zostaną ogłoszone w sobotę 1 marca podczas oficjalnej gali w hotelu Gołębiewskim w Białymstoku. O przyznaniu poszczególnych wyróżnień zadecydują działacze, dziennikarze oraz byli sportowcy, który wejdą w skład kapituły konkursowej.

Nominowani w kategorii trener w grach zespołowych:

  1. Piotr Poskrobko (siatkówka, Ślepsk Suwałki)
  2. Piotr Stokowiec (piłka nożna, Jagiellonia Białystok)
  3. Artur Woroniecki (piłka nożna, KS Wasilków)
  4. Krzysztof Zalewski (piłka nożna, Olimpia Zambrów)

Jeden komentarz na temat artykułu “Krzysztof Zalewski nominowany na najlepszego trenera

  1. Po pierwsze gratulacje a po zatym ta nominacja należała się naszemu trenerowi wcześniej dobra praca i atmosfera w zespole i winiki same przyjdą-życzę dalszych splędorów Panie Trenerze.

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *