Krzysztof Zalewski ze „Złotym Żubrem”

Grający szkoleniowiec Olimpii Zambrów, Krzysztof Zalewski otrzymał wyróżnienie w postaci „Złotego Żubra” podczas sobotniej gali, która odbyła się w Centrum Kultury w Zambrowie. Imprezę uświetnił swoim występem Stachursky.

Krzysztof Zalewski otrzymał „Złotego Żubra” w kategorii „Upowszechnianie Kultury Fizycznej” i uprzedził swoich konkurentów: drużynę speedballową NexXTeaM Zambrów, Artura Więzowskiego, Emila Figatowskiego oraz Leszka Chodkiewicza.

Zalewski trenerem Olimpii Zambrów jest od ponad dwóch lat. W tym czasie wywalczył awans do II ligi w sezonie 2010/11, natomiast po rundzie jesiennej obecnego sezonu prowadzona przez niego drużyna plasuje się na pierwszym miejscu w ligowej stawce.

Kandydatów do zdobycia nagrody mogły zgłaszać instytucje, szkoły, organizacje, a także grupy mieszkańców. Niedawno informowaliśmy na łamach witryny o nominacji, jaką otrzymał Krzysztof Zalewski.

Przypomnijmy, iż rok temu w kategorii „Najlepszy Sportowiec” triumfował wychowanek i obecny zawodnik Olimpii Zambrów – Michał Kuczałek.

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *