Kuczałek i Szymorek odchodzą z Olimpii

Michał Kuczałek i Mateusz Szymorek odchodzą z Olimpii Zambrów. Obaj w nowym sezonie będą występowali w wyższej klasie rozgrywkowej.

24-letni Michał Kuczałek to wychowanek naszego klubu. W seniorskiej drużynie Olimpii występował aż przez osiem ostatnich sezonów. Przez ten czas dwukrotnie pomógł naszemu klubowi awansować do II ligi. W minionym sezonie, w którym zaliczył 32 ligowe występy, strzelił 6 bramek i pomógł drużynie utrzymać się w I grupie III ligi. Michał od kilku sezonów był podstawowym graczem biało-niebieskich, który spędzał na boisku najwięcej czasu. Tylko w minionym sezonie spędził na murawie aż 2852 minuty.

Bardzo dobra postawa Michała Kuczałka została zauważona przez kluby z wyższych lig. Ostatecznie w przyszłym sezonie będzie on bronił barw naszej imienniczki – Olimpii Elbląg, która występuje w II lidze.

Drugim zawodnikiem, który opuszcza nasz klub, jest 24-letni obrońca Mateusz Szymorek. Zawodnik ten był również podstawowym graczem Olimpii, który w minionym sezonie wystąpił w 33 meczach. Łącznie spędził na boisku 2793 minuty. Po rocznej przerwie Szymorek postanowił wrócić do II-ligowego GKS-u Bełchatów.

Obaj zawodnicy z nowymi klubami związali się rocznymi kontraktami.

Dziękujemy Michałowi i Mateuszowi za świetne występy w barwach Olimpii i życzymy im powodzenia w dalszej piłkarskiej karierze.

2 komentarze na temat artykułu “Kuczałek i Szymorek odchodzą z Olimpii

  1. Michał, dziękuje za Twój udział w grze OZ i przyczynienie się do wielu sukcesów i wspaniałych chwil. Zasługujesz na wyższą lige bez dwóch zdań. Profesjonalizm i poświęcenie w grze. Dziękuje.

  2. No to lipa już nam się sypie trzon drużyny najbardziej mi szkoda oczywiście Kuczała bo to nasz chłopak i największy walczak w drużynie ale nie dziwię się chłopaki chcą się rozwijać i pjąć do góry
    Powodzenia Panowie i dziękujemy za wszystko

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *