Łukasz Szczech sędzią meczu Olimpia – Rozwój

Łukasz Szczech z Warszawy będzie arbitrem głównym sobotniego meczu rundy przedwstępnej Pucharu Polski pomiędzy Olimpią Zambrów a Rozwojem Katowice.

30-letni sędzia w minionym sezonie poprowadził jedenaście spotkań w rozgrywkach I ligi.

Obsada sędziowska rundy przedwstępnej Pucharu Polski:

19 lipca

Stal II Rzeszów – Świt Nowy Dwór Mazowiecki, godz. 12:00, sędzia: Kamil Adamski (Kielce)

Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) – Raków Częstochowa, godz. 16:00, sędzia: Kamil Waskowski (Poznań)

Olimpia Zambrów – Rozwój Katowice, godz. 16:00, sędzia: Łukasz Szczech (Warszawa)

Podlasie Biała Podlaska – Górnik Wałbrzych, godz. 17:00, sędzia: Krzysztof Korycki (Warszawa)

Wissa Szczuczyn – Znicz Pruszków, godz. 17:00, sędzia: Karol Rudziński (Olsztyn)

Pniówek Pawłowice Śląskie – Siarka Tarnobrzeg, godz. 17:00, sędzia: Łukasz Śmietanka (Radom)

Unia Solec Kujawski – MKS Kluczbork, godz. 17:00, sędzia: Tomasz Tobiański (Gdańsk)

Olimpia Elbląg – Calisia Kalisz, godz. 17:00, sędzia: Konrad Kiełczewski (Białystok)

Pogoń Siedlce – Bytovia Bytów, godz. 17:00, sędzia: Paweł Malec (Łódź)

UKP Zielona Góra – Wigry Suwałki, godz. 17:00, sędzia: Artur Aluszyk (Szczecin)

Warta Poznań – Wisła Puławy, godz. 17:00, sędzia: Adam Lyczmański (Bydgoszcz)

Małapanew Ozimek – Błękitni Stargard Szczeciński, godz. 17:00, sędzia: Mariusz Jasina (Wrocław)

Radomiak Radom – Sokół Ostróda, godz. 17:00, sędzia: Rafał Sawicki (Tarnobrzeg)

Sparta Jazgarzew – Stal Mielec, godz. 17:00, sędzia: Dawid Pająk (Wadowice)

Pelikan Łowicz – Lechia Tomaszów Mazowiecki, godz. 17:00, sędzia: Mariusz Korpalski (Toruń)

Sokół Kleczew – Zagłębie Sosnowiec, godz. 17:00, sędzia: Michał Mularczyk (Skierniewice)

Motor Lublin – Jarota Jarocin, godz. 17:00, sędzia: Marcin Szrek (Kielce)

Odra Opole – Garbarnia Kraków, godz. 17:00, sędzia: Tomasz Wajda (Żywiec)

Ruch Zdzieszowice – Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski, godz. 17:00, sędzia: Piotr Lasyk (Bytom)

Stal Rzeszów – Concordia Elbląg, godz. 17:00, sędzia: Mirosław Górecki (Katowice)

MKS Trzebinia/Siersza – Legionovia Legionowo, godz. 18:00, sędzia: Dawid Bukowczan (Żywiec)

Polonia Bytom – Łysica Bodzentyn, godz. 18:00, sędzia: Paweł Kantor (Dębica)

KS Polkowice – Stal Stalowa Wola, godz. 18:00, sędzia: Tomasz Białek (Drezdenko)

Zagłębie II Lubin – Chrobry Głogów, godz. 19:00, sędzia: Szymon Lizak (Poznań)

20 lipca

Brda Przechlewo – Gryf Wejherowo, godz. 15:00, sędzia: Dominik Sulikowski (Gdańsk)

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *