Mecz Olimpia Zambrów – Legionovia Legionowo na żywo w Internecie!

Chciałbyś obejrzeć dzisiejszy mecz Olimpii, ale nie masz możliwości dotarcia na zambrowski stadion? Nic straconego. Punktualnie o godz. 16.00 Portal www.zambrow.org rozpocznie bezpłatną transmisję online z meczu Olimpia Zambrów – Legionovia Legionowo. Będzie także możliwość śledzenia relacji tekstowej na stronie Lajfy.com.

Dla tych wszystkich fanów piłki nożnej, którzy nie mogą być na Stadionie Miejskim w Zambrowie na dzisiejszym meczu Olimpii z Legionovią Legionowo, polecamy bezpośrednią transmisję wideo z tego meczu. Tradycyjnie przeprowadzi ją nasz partner – Portal www.zambrow.org. Początek o godz 16:00. Bezpłatna transmisja będzie dostępna na stronie głównej Portalu.

Ponadto relację na żywo z dzisiejszego meczu Olimpii przeprowadzi także strona Lajfy.com. Będzie to obszerna relacja tekstowa „minuta o minucie”. Podajemy link: www.lajfy.com.

3 komentarze na temat artykułu “Mecz Olimpia Zambrów – Legionovia Legionowo na żywo w Internecie!

  1. Niestety nie bedzie mnie w Zambrowie , dobrze by było gdyby kamera skierowana była od strony ciepłowni w stronę trybun , myśle ze lepiej by to się oglądało :) pozdrawiam! TYLKO ZKS!!

  2. Tez mysle, ze kamera powinna byc skierowana z drugiej strony stadionu na jakims wysokim np. maszcie, rusztowaniu, zwyżce. Jest to II liga ogólnopolska i lepiej sie prezentuje piękny, nowy stadion w stronę kibiców. Jak oglądają nasze mecze kibice z innych miejscowosci to co widzą ?? jakiś podrzędny, mierny stadion z widokami na garaże.

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *