Mecz Olimpii z Lechią odwołany

W związku z niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi, które sparaliżowały obiekt w Tomaszowie Mazowieckim, jutrzejszy Olimpii z tamtejszą Lechią w ramach 19. kolejki I grupy III ligi został odwołany.

Jak informuje serwis lechia1923.pl, wczoraj (piątek, 16 marca) przed południem w Tomaszowie Mazowieckim zaczął padać marznący śnieg.

– „Po dwóch godzinach przygotowane na niedzielny mecz boisko z naturalną nawierzchnią i boisko ze sztuczną nawierzchnią zostało przykryte białym puchem. Śnieg padał przez prawie całą noc i zamarzał co pozostawiło na obu placach gry olbrzymią warstwę lodu. Od rana pracownicy OSiR starali się odśnieżyć boisko sztuczne, jednak w miejsce oczyszczonych fragmentów ponownie spadł śnieg oraz co chwila nawiewał go wiatr. Oznacza to niekończącą się walkę z wiatrakami.” – czytamy na stronie Lechii Tomaszów Mazowiecki.

W związku z tym Zarząd Lechii, po przeanalizowaniu prognozy pogody na sobotę i niedzielę oraz konsultacją ze sztabem szkoleniowym, który obawia się kontuzji zawodników na oblodzonej płycie sztucznej boiska, postanowił odwołać niedzielny mecz z Olimpią Zambrów.

Termin rozegrania meczu będzie ustalony razem z Wydziałem Gier Podlaskiego Związku Piłki Nożnej i podany w najbliższym czasie.

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *