Mecz z Jagą przełożony na 15 kwietnia

Zaplanowany na niedzielę 15 marca mecz 20. kolejki III ligi podlasko-warmińsko-mazurskiej pomiędzy Jagiellonią II Białystok a Olimpią Zambrów został przełożony na 15 kwietnia. Powodem jest wirus grypy, który dopadł wielu piłkarzy Olimpii Zambrów.

Zdrowi piłkarze Olimpii w sobotę rozegrają najprawdopodobniej pomiędzy sobą grę wewnętrzną.

W rezultacie rundę wiosenną III ligi zambrowska Olimpia rozpocznie od domowego pojedynku z czwartym w tabeli Płomieniem Ełk. Pojedynek zaplanowano na sobotę 21 marca o godzinie 15:00.

10 komentarze na temat artykułu “Mecz z Jagą przełożony na 15 kwietnia

 1. Szkoda co zrobić,tego nie da się przewidzieć.Sam miałem zamiar jechać do Białego.Trudno poczekamy i mam nadzieję wygramy ten ważny dla nas mecz.Szypkiego powrotu do pełni sił chłopaki! :-)

 2. Dobrze, że ten meczyk przełożono. Ci z ektraklasy co by grali z nami, są w rytmie treningowo-meczowym już od miesiąca. Była by to więc nierówna walka, bo nasi jeszcze o punkty nie grali i nie są w rytmie meczowym, i nie mieli okazji pochasać w Turcji na zielonej trawce. W kwietniu będzie już bardziej wyrównana walka. Pozdrawiam

   • są różne poziomy przeziębienia, jak i różne rodzaje grypy. Jak też, różne są rodzaje treningu i odmienne poziomy intensywności ruchowej.

   • poza tym, przełożenie terminu uważam za jak najbardziej sprawiedliwe. (już to wcześniej wraźiłęm)

 3. Witam Was,
  wydaje się, że Jaga miała mały dług do spłacenia. Ostatnio przekładali termin meczu kilka razy, żeby zagrali zawodnicy z Ekstraklasy. Wygraną z Jagą okupiliśmy strata 3 pkt. w Ełku. Mam nadzieję, że tym razem wzięto pod uwagę kolejnego rywala. Obu drużynom zależy, żeby mecz odbył się na możliwie najwyższym poziomie.

  Do HanSolo,
  ja po grypie żółądkowej też lekko trenuje , a samopoczucie mam ch…..we i nie nadaje się, żeby przebiec szybciej kilka metrów. Poza tym nie było szansy, żebyś widział wszystkich zawodników:-)))

  Uważam, że klub pokazał jaja!!!
  ZKS OLIMPIA ZAMBRÓW.

  • Raczej P.Krzysztofa chyba wirus nie dopadł(na szczęście).Chętnie bym posłuchał tu na forum OZ.takiej małej odezwy do wszstkich .

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *