Mecz z ŁKS 1926 Łomża przełożony na 8 maja

Herb ŁKS 1926 ŁomżaZ uwagi na niekorzystne warunki atmosferyczne Wydział Gier i Ewidencji Podlaskiego Związku Piłki Nożnej postanowił przełożyć 18. kolejkę spotkań III ligi, w której Olimpia miała zmierzyć się na wyjeździe z ŁKS-em 1926 Łomża. Przełożona kolejka zostanie rozegrana we środę, 8 maja.

Pierwotnie konfrontacja ŁKS-u 1926 Łomża z Olimpią Zambrów miała nastąpić w Wielki Piątek (29 marca) o godzinie 19:00 na stadionie przy ulicy Zjazd 18 w Łomży. Nowy termin spotkania to 8 maja, natomiast zmianie nie uległa godzina rozpoczęcia meczu. Decyzja Podlaskiego ZPN-u wydłuży okres przygotowawczy trzecioligowców z województwa podlaskiego i warmińsko-mazurskiego o tydzień.

Podopieczni Krzysztofa Zalewskiego w ramach 19. kolejki III ligi podejmą w sobotę, 6 kwietnia na sztucznym boisku w Zambrowie piąty w tabeli zespół MKS-u Korsze. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 15:00.

W związku z przełożeniem 18. kolejki III ligi w najbliższą sobotę, 30 marca Olimpia Zambrów rozegra kolejny sparing. Rywalem „biało-niebieskich” będzie Tur Bielsk Podlaski, z którym Olimpia wygrała już jedno spotkanie w bieżącym okresie przygotowawczym (2:1).

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *