Mecz ze Stalą Mielec przełożony

Stal Mielec

Domowe spotkanie 3. kolejki II ligi wschodniej pomiędzy Olimpią Zambrów a Stalą Mielec zostało przełożone na 18 września (środa). Ma to związek z koniecznością przystosowania bocznego boiska Olimpii do wymogów II ligi.

– Na chwilę obecną nie mamy sparingpartnera na weekend. Jeśli to się nie zmieni rozegramy grę wewnętrzną – powiedział szkoleniowiec Olimpii Zambrów Krzysztof Zalewski.

Stal Mielec to dwukrotny mistrz Polski, który także jest beniaminkiem II ligi wschodniej. Na inaugurację Stal przegrała ze Zniczem Pruszków 1:3, natomiast w 2. kolejce pokonała Legionovię Legionowo 2:1.

Następnym przeciwnikiem Olimpii Zambrów będzie jej imienniczka Olimpia Elbląg, z którą podopieczni Krzysztofa Zalewskiego skonfrontują się na wyjeździe w sobotę 17 sierpnia o godzinie 17:00.

6 komentarze na temat artykułu “Mecz ze Stalą Mielec przełożony

    • Słabszy okres spowodowany paroma kontuzjami. W Stali nie musi się gra zazębiać, bo zdecydowana większość graczy grała już ze sobą wcześniej i doskonale się znają.

      • z tym zazebianiem to nawiazanie do Waszego logo druzyny, ktore siega data do roku 1939. Bardzo mi sie podoba okres II Rzeczypospolitej w czasie trwania ktorej powstal Wasz klub.

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *