Media o awansie Olimpii do II ligi

Temat awansu Olimpii Zambrów do II ligi odbił się szerokim echem w lokalnych, ale również regionalnych mediach.

Przed sprawdzeniem tego, co napisały o nas media, zapraszamy do zapoznania się wywiadem z trenerami Olimpii. Rozmowę z grającymi szkoleniowcami zambrowian przeprowadzili przed sobotnim spotkaniem z Huraganem Morąg dziennikarze Radia Nadzieja. Nagranie w ramach audycji sportowej „Tym żyją kibice” można odsłuchać klikając tutaj.

W TVP Białystok wiadomości sportowe z regionu skupiły się na Olimpii. Materiał filmowy przygotowany przez TVP zawiera m.in. skrót meczu i zdobywane bramki, radość po zwycięstwie oraz wypowiedzi obu szkoleniowców. Zapoznać się z nim można klikając tutaj.

Radosną dla naszego klubu wiadomość przekazały na swoich łamach, informujące od zawsze o wydarzeniach w naszym zespole, portale Zambrow.org oraz Podlaskisport.pl.

Praktycznie równo z gwizdkiem o zwycięstwie Olimpii i awansie do II ligi wschodniej poinformował najlepszy portal piłkarski 90minut.pl (kliknij, aby zobaczyć). O awansie Olimpii do wyższej klasy rozgrywkowej zakomunikowały również gazety tj. Kurier Poranny, Gazeta Współczesna oraz Gazeta Wyborcza.

Media o awansie Olimpii do II ligi:

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *