Miasto rozwiązało umowę z wykonawcą stadionu

Urząd Miasta Zambrów wypowiedział wykonawcy umowę na zrealizowanie II etapu modernizacji Stadionu Miejskiego w Zambrowie. Ma to związek z brakiem możliwości dotrzymania umownego terminu, ponieważ od kilku miesięcy na terenie obiektu nie są prowadzone żadne prace. Kolejny przetarg miejscy urzędnicy ogłosili już dziś.

Prace związane z modernizacją obiektu przy ulicy Wyszyńskiego 8 stanęły na dobre kilka miesięcy temu i nic nie wskazywało na to, że zostaną wznowione. Urząd Miasta wypowiedział w czwartek (18 kwietnia) umowę konsorcjum firm Kaszub – Dariusz Kaszuba oraz AKADA-Sport Sp. z o.o. w trybie natychmiastowym.

Z informacji przekazanych przez Urząd Miasta wynika, iż na chwilę obecną zrealizowano zaledwie 11 spośród 40% prac, które powinny zostać wykonane zgodnie z opracowanym harmonogramem. Od kilku miesięcy na terenie budowy nie można było zaobserwować jakichkolwiek postępów.

W piątek, 19 kwietnia ogłoszony został kolejny „Przetarg nieograniczony na budowę Stadionu Miejskiego etap II przy ulicy Wyszyńskiego w Zambrowie”. Więcej informacji na temat przetargu można uzyskać w Biuletynie Informacji Publicznej.

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *