Międzynarodowe granie na Jubileusz 90-lecia Podlaskiego ZPN

Sympatyków piłki nożnej z województwa podlaskiego czeka niezwykła niespodzianka. Uchwałą Polskiego Związku Piłki Nożnej z dnia 28.01.2019 r., Podlaski ZPN, z okazji obchodów 90-lecia istnienia podlaskich struktur piłkarskich, otrzymał prawo organizacji Międzynarodowego Turnieju reprezentacji U-16.

W dniach 31 marca – 5 kwietnia 2019 r., na boiskach w Łomży, Zambrowie oraz Wysokiem Mazowieckiem, będzie można obejrzeć 6 spotkań z udziałem reprezentacji Kolumbii, Grecji, Turcji oraz Polski (trener Marcin Dorna).

Takiego turnieju, w tak silnej obsadzie, w historii Podlaskiego Związku Piłko Nożnej jeszcze nie było. Prezes Podlaskiego ZPN Sławomir Kopczewski wraz z trenerem koordynatorem Bogusławem Nosem oraz Hubertem Siejewiczem, odwiedzili gospodarzy poszczególnych Miast z propozycją współorganizacji turnieju.

Mając na uwadze doskonałe relacje pomiędzy Prezesem Związku a prezydentem i dwoma burmistrzami, propozycja goszczenia i organizacji meczów w tych miastach spotkała się z ich doskonałym odzewem.

Tym samym pozostaje tylko czekać na przełom marca i kwietnia, by obejrzeć w akcji najlepszych piłkarzy do lat 16 w swoich krajach.

źródło: Podlaski ZPN

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *