Minimalne zwycięstwo z ŁKS Łomża

Czwarte zwycięstwo w siódmym sparingu zanotowali dziś piłkarze Olimpii, którzy pokonali na boisku bocznym ŁKS Łomża 1:0 (0:0).

Dziś, 13 lutego Olimpia Zambrów rozegrała swój siódmy sparing w ramach przygotowań do wznowienia II-ligowych zmagań. Na boisku bocznym w Zambrowie zmierzyła się z III-ligowym ŁKS Łomża. Biało-niebiescy minimalnie wygrali to spotkanie wynikiem 1:0.

IMG_9357

Całe spotkanie było dość wyrównane. Szans do zdobycia bramek nie brakowało po stronie obu zespołów. Pierwsza część gry zakończyła się jednak bezbramkowym remisem. Przełamanie po stronie Olimpii nastąpiło w 62. minucie, kiedy to obrońca Wojciech Dziemidowicz wpakował piłkę do bramki ŁKS-u. Jak się okazało była to jedyna bramka tego spotkania.

IMG_9373

Warto dodać, że w drużynie Olimpii wystąpiło dwóch nowych zawodników. Są to pomocnicy: 26-letni Sebastian Janik (wcześniej Okocimski KS Brzesko) oraz 25-letni Robert Tunkiewicz (wcześniej Siarka Tarnobrzeg).

Olimpia Zambrów – ŁKS Łomża 1:0 (0:0)
Bramka: 62′ Wojciech Dziemidowicz

Skład Olimpii Zambrów:
I połowa: Koncki – Buzun, Piłatowski, Gogol, Dziemidowicz – Hryszko, Mroczkowski, Kuczałek, Tunkiewicz, Janik – P. Jastrzębski
II połowa: Koncki – Dzienis, Piłatowski, Gogol, Dziemidowicz – Hryszko (od 70′ Buzun), Kuczałek, Tunkiewicz (od 80′ Mroczkowski), Janik, P. Jastrzębski – M. Jastrzębski

IMG_9347

Przed dzisiejszym spotkaniem w ramach przygotować przed rundą wiosenną zambrowska Olimpia rozegrała sześć sparingów. W minioną środę zambrowski klub przegrał w Miętnem z Pogonią Siedlce 3:0. W sobotę z kolei zambrowianie przegrali w Legionowie z miejscową Legionovią 2:1. Wcześniej natomiast podopieczni Piotra Zajączkowskiego zanotowali trzy zwycięstwa (z Wigrami Suwałki, Zniczem Biała Piska i MKS Ełk) oraz jeden remis (z Pelikanem Niechanowo).

Ósmy sparing biało-niebiescy rozegrają w najbliższą sobotę, 20 lutego na boisku bocznym w Zambrowie. Rywalem zambrowian będzie Świt Nowy Dwór Mazowiecki. Początek o godz. 12:00.