Nabór chłopców rocznika 2012 i młodszych

Narzekasz na nudę? Interesujesz się piłką nożną? Urodziłeś się w roku 2012 lub później? Teraz masz okazję doskonalić swoje umiejętności gry w piłkę nożną pod okiem profesjonalistów.

Zambrowski Klub Sportowy Olimpia prowadzi nabór do szkółki piłkarskiej chłopców z rocznika 2012 i młodszych. Wszyscy chętni proszeni są o zgłaszanie się osobiście w obecności opiekuna prawnego do biura Klubu, przy ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 8 lub trenera prowadzącego – Tomasza Stańczyka (tel. 502 038 925).

Pierwszy trening tej grupy odbędzie się 19 lipca o godzinie 18:00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią stadionu miejskiego.

Warto dodać, że grupy młodzieżowe trenujące w ZKS Olimpia biorą udział w cyklicznych rozgrywkach ligowych oraz turniejach ogólnopolskich, a nawet międzynarodowych. Często sukcesy młodych zawodników Olimpii opisywane są na łamach naszej strony.

4 komentarze na temat artykułu “Nabór chłopców rocznika 2012 i młodszych

  1. Bujda na resorach. Płacimy w tym klubie za wszystko. Stroje, wyjazdy, wpisowe na turnieje. Klub z pieniędzy z miasta opłaca tylko trenerów i niby boisko. No i daje „sprzęt”. Bramki i piłki. ponadto sami się składamy dodatkowo w grupach na różne rzeczy. Teraz chcą wprowadzić obowiązkowo 50 zł miesięcznie od dzieciaka.

  2. Dotacje z miasta są celowe tzn.
    Na młodzież ZKS dostaje 60 tyś a wydaje ponad 140 tys , to proszę sobie odpowiedzieć z której strony jest „dokładka”. Nikt na siłę nikogo nie trzyma .

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *