Napastnicy Olimpii zachwycają skutecznością

Żelazny duet tworzą od dłuższego czasu napastnicy Kamil Jackiewicz i Kamil Zalewski. Trener Wiesław Jancewicz im ufa, bo to oni stanowią o sile ofensywnej zespołu. Świadczą o tym statystyki – obaj w tym sezonie zaliczyli już po 14 trafień! Ich gole stanowią aż prawie 54% wszystkich bramek zdobytych w tym sezonie ligowym przez Olimpię.

35-letni Kamil Jackiewicz w barwach biało-niebieskich występuje od początku obecnego sezonu. W rundzie jesiennej to on, z sześcioma trafieniami, był najlepszym strzelcem Olimpii w rundzie jesiennej. Jeszcze lepsza okazuje się dla niego piłkarska wiosna w której dołożył kolejne osiem trafień.

Z kolei 26-letni Kamil Zalewski trafił do zambrowskiego klubu zimą z Sokoła Ostróda. Już wtedy miał na swoim koncie cztery gole zdobyte w rozgrywkach III ligi. Jak się okazuje, jego transfer był strzałem w dziesiątkę. W czternastu meczach ligowych Zalewski zdobył dla Olimpii już 10 bramek.

W I grupie III ligi więcej trafień zaliczyło tylko trzech zawodników. Są to: Wojciech Wocial (18 goli, Victoria Sulejówek), Tomasz Płonka (16 goli, Lechia Tomaszów Mazowiecki) i Kamil Żylski (16 goli, Sokół Aleksandrów Łódzki).

Jeden komentarz na temat artykułu “Napastnicy Olimpii zachwycają skutecznością

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *