Nowi zawodnicy przybywają na testy

Kolejni zawodnicy przyjeżdżają na testy do drugoligowej Olimpii Zambrów. Od pewnego czasu z drużyną trenują Karol Zieliński z Kotwicy Kołobrzeg, Arkadiusz Fabiański z Falubazu Zielona Góra i Maciej Dębek z juniorów ZKS-u, natomiast niebawem dołączą do nich Kacper Falon z drugiej ekipy Jagiellonii Białystok, Błażej Cyfert z Rakowa Częstochowa i Marcin Przybylski z drugiej drużyny Śląska Wrocław.

Kacper Falon to 19-letni pomocnik Jagiellonii II Białystok. W minionym sezonie wystąpił w 31 meczach III ligi, w których strzelił 9 bramek. W minionej rundzie natomiast na boisku pojawił się w czterech ligowych spotkaniach.

Kolejnym z nowych zawodników, który przybędzie do Zambrowa na testy, jest 25-letni obrońca Błażej Cyfert z Rakowa Częstochowa. W minionej rundzie wystąpił on u naszego ligowego rywala w 5 meczach, w których spędził na boisku łącznie 268 minut.

Na testach w Olimpii ma pojawić się też Marcin Przybylski ze Śląska II Wrocław. To młody, 21-letni napastnik, który w minionej rundzie spędził na boiskach III ligi 675 minut i strzelił jedną bramkę. Zdecydowanie lepszy bilans miał on w minionym sezonie, kiedy w 31 ligowych potyczkach do siatki rywali trafiał 14 razy.

Testowani piłkarze prawdopodobnie otrzymają szansę w sobotnim sparingu z Jagiellonią II Białystok. Termin i miejsce tego spotkania jeszcze nie zostały ustalone.

16 komentarze na temat artykułu “Nowi zawodnicy przybywają na testy

  1. Znowu szrotu naściągali, nic pozostaje pogodzić się ze spadkiem… A przeciwnikiem to nie miał być pierwszy zespół Jagiellonii ? Jak zwykle będziemy grali z 3 zespołem Jagi, bezsensowny, bezproduktywny, bezwartościowy sparing. To co się wyrabia ostatnio w tym klubie to jest kpina.

  2. Dopiero teraz rozglądają się za zawodnikami ??? po wpisach negatywnych na tej stronie.szkoda gadać!!!! BRAK ODPOWIEDNIEGO PODEJŚCIA !!!!!

  3. Dobrze że chociaż wpisy czytają. Brawo za te pomysły: Falon – powinien być pożytek, Cyfert – powinien być pożytek, Przybylskiego – nie kojarzę, ale może się uda.
    Nie piszcie że Fabiański, Dębek… trenują bo oni są od dawna.
    Jeszcze jeden apel – przyjrzyjcie się temu Fabiańskiemu, moim zdaniem szkoda kasy, można taniej i lepiej zainwestować te pieniądze. Mamy Czaplę i Kapicę nie potrzebny jest taki ktoś jak właśnie Fabiański, żadne wzmocnienie, żadna przyszłość.
    Mam wrażenie że to zawodnik trenera Rzepki, trenera nie będzie a OZ będzie płacić – interes życia.

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *