Olimpia faworytem do awansu zdaniem bukmacherów

Wielkimi krokami zbliża się inauguracja rundy wiosennej rozgrywek III ligi podlasko-warmińsko-mazurskiej. Bukmacherzy szanse na awans upatrują głównie wśród zespołów tj. Huragan MorągOlimpia Zambrów orazConcordia Elbląg.

Jedyną firmą bukmacherską, która w swojej ofercie posiada zarówno III, jak i IV ligę polską jest Tobet.com, która oszacowała szanse poszczególnych trzecioligowców na awans do II ligi wschodniej.

Analitycy wspomnianej firmy za głównych faworytów uznali liderującyHuragan Morąg (37 pkt) oraz drugą w tabeli Olimpię Zambrów (34 pkt). Zdaniem bukmachera obie drużyny mają identyczne szanse na ostateczny triumf, a kurs na oba zespoły wynosi 2,40. Obstawiając złotówkę na triumf zambrowskiej Olimpii możemy zarobić „na czysto” złotówkę i czterdzieści groszy.

Trzecim zespołem, który ma drugoligowe aspiracje jest Concordia Elbląg – kurs 3,50. Inne zespoły mają, zdaniem bukmachera, zdecydowanie mniejsze szanse na walkę o awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Zespoły z czwartego miejsca i niżej nie mają zbyt wielkich szans, co potwierdzają wystawione kursy.

Najwięcej można zarobić w przypadku awansu Promienia Mońki lubWissy Szczuczyn, co wydaje się zadaniem wykonalnym. Kurs na najniżej sklasyfikowane zespoły wynosi 75,00.

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *