Olimpia – ŁKS na sztucznej!

W czwartkowe popołudnie władze klubu podjęły decyzję, iż spotkanie 19. kolejki III ligi podlasko-warmińsko-mazurskiej pomiędzy Olimpią Zambrów a ŁKS 1926 Łomża zostanie rozegrane na bocznym boisku ze sztuczną nawierzchnią. Początek meczu o 12:00.

Przyczyną zmiany są niekorzystne warunki atmosferyczne. Główne boisko Olimpii pokryte jest śniegiem, a prognozy meteorologiczne zapowiadają kolejne opady w piątek i w sobotę.

Mecz Olimpia – ŁKS bez kibiców gości

Mecz odbędzie się bez udziału kibiców drużyny gości, a także bez udziału wszystkich innych kibiców spoza terenu powiatu zambrowskiego. Powyższa decyzja podyktowana jest koniecznością zapewnienia bezpieczeństwa na terenie obiektu podczas rozgrywanego meczu.

Bilety na mecz z ŁKS 1926 Łomża w cenie 10 złotych dostępne będą w kasie zlokalizowanej przy bramie wejściowej obok parkingu przy ulicy Wyszyńskiego 8.

Olimpia Zambrów – ŁKS 1926 Łomża
Stadion Miejski w Zambrowie (boczne boisko), 22 listopada 2014, godzina 12:00

12 komentarze na temat artykułu “Olimpia – ŁKS na sztucznej!

 1. Siedzę w pracy spakowany. Przede mną kilkaset kilometrów drogi, a tu widzę niemiłą niespodziankę. Po 26 latach kibicowania ZKS-owi nie zostanę wpuszczony na stadion Olimpii. Nie mam już meldunku w Zambrowie. To mnie jeszcze nigdy nie spotkało. Proszę klub o reakcję i pomysł dla kibiców Olimpii bez meldunku w Zambrowie.

 2. na meczu maja byc ludzie z Lomzy.nie bedzie tylko zorganizowanej grupy kibicow,a czy ktos mieszka w Warszawie czy Nowym Jorku nie bedzie mial problemu z wejciem na stadion.podobnie bylo na meczu z rezerwami Jagiellonii gdzie bylo sporo ludzi z Bialegostoku.

 3. Prośba, czy może ktoś zorientowany zrobić podsumowanie rundy jesiennej? Chodzi o forme wywiadu z panem Krzysztofem Zalewskim. Nie może zabraknąć wypowiedzi kilku piłkarzy Olimpii Zambrów. Dało by się to zrobić?

 4. oczywiście, wywiad po meczyku derbowym to mam nadzieję, była by osobna relacja, jeśli dało by się to zrobić. Chce przy okazji podziękować osobom robiącym skróty z meczyków. Dobra jakość obrazu, ciekawy montaż, oddający atmosfere meczową.

 5. Czy klub mógł by to potwierdzić, że mamy jutro SETNE! spotkanie pomiędzy Olimpią Zambrów a ŁKS 1926 Łomża? To wogóle niesamowite, że ktoś był w stanie coś takiego ustalić z tymi statystykami historycznymi.

  • Klub raczej niczego nie potwierdzi. Nikt do tej pory nie robił takich zestawień.
   Jest to moje autorskie opracowanie. Być może za jakiś czas ukaże się książka o naszym klubie. Tam będą zawarte podsumowania z wszystkimi dotychczasowymi przeciwnikami.

   • Bogu niech będą dzięki że jest ktoś taki jak Ty, „fanie tygodnia”. Toż to nawet Łomża jest teraz w kropce, że nie ogłosili tego pierwsi u siebie na stronie, i że akurat 100-tny mecz będzie w Zambrowie! Pewnie się sami zastanawiają z tymi liczbami i zachodzą w głowe. Brawo, Brawo, Brawo.

 6. KTO WYGRA MECZ ZKS! KTO ZKS! KTO ZKS ZKS ZKS!!! W NASZYM MAŁYM MIEŚCIE ZAMBRÓW GDZIE ŻUBEREK W HERBIE JEST…OLIMPIA Z OLIMPIA K OLIMPIA S OLIMPIA Z-ÓW Z K S lalalalalalalalalalalalalala !

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *