Olimpia pozyskała kolejnych sponsorów

Z radością informujemy naszych fanów o pozyskaniu nowych sponsorów, którymi zostali OstroVit oraz Skup Surowców Wtórnych Wojciech Roszczewski.

Firma „Skup Surowców Wtórnych Wojciech Roszczewski” działa w Zambrowie od 1994 roku. Siedziba firmy mieści się przy ul. Targowej 23. Jej główna działalność to sprzedaż hurtowa odpadów i złomu.

Z kolei „OstroVit” to producent wysokiej jakości odżywek dla sportowców oraz środków specjalnego przeznaczenia żywieniowego. W ofercie tej marki znajdują się znane i cenione odżywki białkowe, kreatyny, aminokwasy, spalacze tłuszczu oraz regeneratory stawów. To jedna z najdynamiczniej rozwijających się polskich firm w branży.

Serdecznie dziękujemy i wierzymy, że nasza współpraca przerodzi się w pasmo sukcesów!

14 komentarze na temat artykułu “Olimpia pozyskała kolejnych sponsorów

 1. I jest a nawet będzie OK. Jest to prztyczek w nos pseudo spółce.
  Gratuluję i myślę ,że znajdą się jeszcze w Zambrowie i powiecie firmy , które zechcą wspomóc KLUB.

  • Ta „pseudo spółka” o której Pan pisze zbudowała tę drużynę… 9 na 11 jest sciągniętych dzięki tym Państwu wiec o jakim prztyczku Pan pisze Panie Edwardzie, lepiej zadać pytanie Panu burmistrzowi i zarządowi Stowarzyszenia na czele z Panem Kuleszą dlaczego owa „pseudo spółka” wycofała się z Zambrowa i dlaczego stowarzyszenie i urząd nie wywiązali się z umowy…

   • Jeszcze macie czelność pisać po tym wszystkim?
    Tak pseudo spółka która to bez pieniędzy chciała rządzić ,ba jeszcze chciełi pieniędzy Zawodnicy owszem część ściągnięta przez pseudo-spółkę. ale już do tej pory by nie zostało żadnego , bo z takim poszanowaniem to nikt się jeszcze w życiu z nich nie spotkał.
    Pokażcie KRS bo spółka powinna takowy posiadać.
    W PZPN Pan Gołaszewski z Panią Natalią nie mieli pojęcia od czego zacząć (oświadczenie PZPN na wniosek ZKS ) .
    Jak zorientowali się żę do klubu trzeba dokładać pieniążki a nie wyciągać to ewakuacja .
    Nie zapłacili nawet za pierwsze rachunki od pierwszego dnia pobytu.
    Prokurator rozstrzygnie o co im chodziło.

 2. Fajna wiadomość. Dobre wyniki zawsze pomagają w znalezieniu sponsora, nie ma jednak co się łudzić, że klub piłkarski to niestety worek bez dna i ciągła walka o przetrwanie, pomijając oczywiście garstkę najbogatszych klubów. Ciekawą formą finansowania, również w sporcie, jest crowdfunding i może warto się temu bliżej przyjrzeć w kontekście finansowania klubu, może z naciskiem położonym na szkolenie młodzieży? Załączam link http://pracasport.pl/kickin24-czyli-crowdfunding-w-sportowym-wydaniu/

 3. OstroVit ma dobre odzywki, ktore sam czesto kupuje z tej firmy a jeszcze sponsoruje moj klub Olimpii Zambrów to z jeszcze wiekszą przyjemnoscią bede zakupywal ich produkty.

 4. Fajnie że są nowi sponsorzy,ale to jest kropla w morzu tu trzeba głównego sponsora strategicznego, ale przedewszytkim trzeba położyć nacisk jak Robert napisał na szkolenie młodzieży aby mieć z czego brać zawodników do 1 składu seniorów, potrzebny jest b.dobry biznes plan dla klubu aby nasza Olimpia rozwijała się a nie stała w miejscu !!!!! a potrzeb w ZKS-ie jest b.dużo. Greg- zgadzam się z Tobą że ten skład trzeba zatrzymać dawno takich walczków niewidziałem w Olimpii i warto ich jeszcze szkolić bo przecież to są młodzi jeszcze zawodnicy, Może zarząd Olimpii coś przedstawi jakie ma plany na przyszłość bo jak narazie to jest 0 INFORMACJI na temat naszej OLIMPII ZAMBRÓW.

 5. Olimpii kibicuje duzo osob ktore mieszkaja na terenie Polski jak i poza granicami kraju.przeciez jak nie mozna byc osobiscie na meczu to wspomozmy klub wplatami na konto OLIMPII ZAMBROW.kazda zlotowka,euro,funt czy dolar na pewno sie przydadza,a numer konta klub udostepni mam nadzieje kazdemu zainteresowanemu telefonicznie.

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *