Kolejni zawodnicy dołączają do Olimpii

II-ligowa Olimpia pozyskała dwóch nowych zawodników. Piłkarzami klubu z Zambrowa będą Maksym Kowal i Martin Koćmierowski.

Maksym Kowal to 24-letni kanadyjski napastnik. Jesienią, w barwach II-ligowego Rakowa Częstochowa, zagrał w trzynastu meczach ligowych, w których zdobył dwie bramki. Do zambrowskiego klubu przechodzi na zasadzie półrocznego wypożyczenia.

Z kolei Martin Koćmierowski jest młodym, bo 19-letnim pomocnikiem. Ostatni rok spędził w III-ligowym Starcie Otwock. W minionej rundzie jesiennej nie miał on zbyt wielu okazji do gry. Wystąpił tylko w sześciu meczach, z czego tylko w jednym przez pełne 90 minut.

W sumie przed wznowieniem ligi zambrowski klub pozyskał do tej pory już pięciu zawodników. Wcześniej z biało-niebieskimi związali się także trzej pomocnicy: Robert Tunkiewicz, Robert Brzęczek i Sebastian Janik. Były także odejścia. Przed rundą wiosenną z zambrowskim klubem pożegnali się: Piotr Murawski, Krystian Pomorski, Patryk Szymański, Kamil Zapolnik i Dominik Lemanek.

9 komentarze na temat artykułu “Kolejni zawodnicy dołączają do Olimpii

  1. Dolcan się wycofał oficjalnie z rozgrywek 1 ligi. Co to oznacza dla Olimpii – to że z II ligi spadną tylko 3 a nie 4 drużyny. Będzie wiecej szans na utrzymanie. Szkoda że nikt z Dolcanu nie wzmocnił Olimpii. Zbroi się Pogoń Siedlce w I lidze zawodnikami z tego klubu. Pzdr

  2. Heh powiedzmy,że dziury po 5 byłych zawodnikach zostały załatane.Ale od przybytku głowa nie boli,pare dni nam jeszcze zostało mam na myśli zespół z Ząbek.Już wcześniej o tym pisałem….Tylko ZKS!

  3. To ciekawa sytuacja plus Okocimski ma masowe odejścia zawodników. Może być tak, że na koniec ligi zostaną zespoły, które dadzą radę finansowo i forma sportowa będzie miała drugorzędne znaczenie.

  4. Dzieje się. Czyżby finansowe kłopoty zażegnane? Nie ma oficjalnego stanowiska klubu odnośnie zaległych pensji. Dobrze, że sa nowi w zespole.

  5. Dzisiaj na portalu pilka nozna opisane ze takze Okocimski nie przystapi do rozgrywek. Czyli szanse na utrzymanie coraz wieksze -spadna tylko dwie druzyny

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *