Olimpia „Remis” Zambrów

Swój ósmy remis w dwunastym spotkaniu III ligi podlasko-warmińsko-mazurskiej zanotował zespół Olimpii Zambrów. Zambrowianie przed własną publicznością podzielili się punktami z faworyzowaną ekipą Startu Działdowo.

Wypowiedź Kamila Rosińskiego (II trener Olimpii Zambrów): Pierwszą fazę meczu możemy uznać za udaną w naszym wykonaniu. Stosując wysoki pressing udało nam się zdobyć lekką przewagę. Dzięki temu mieliśmy kilka sytuacji, choć nie były one idealne, ale przy odrobinie szczęścia mogliśmy prowadzić. Trzeba przyznać, że drużyna Startu w tej fazie meczu kilka razy bardzo groźnie nas skontrowała. Bardzo dobra postawa Łukasza Trudnosa uchroniła nas przed utratą bramki. Później trochę za bardzo się cofnęliśmy i to przeciwnik zaczął dominować na boisku. Biorąc pod uwagę fakt, że Start Działdowo wygrał ostatnie sześć spotkań można cieszyć się ze zdobytego punktu. Martwi fakt, że o ile nie tracimy bramek to również ich nie zdobywamy. Nad grą ofensywną musimy popracować. Myślę, że po rundzie wyciągniemy wnioski i na wiosnę będzie zdecydowanie lepiej.

Olimpia Zambrów – Start Działdowo 0:0

Olimpia: Trudnos – Lis, Olszewski, Leśniewski, Jurczuk, R. Kowalczyk (66′ Piszczatowski), Wołyniec, Grzanka (73′ Wilczewski), Fiedorczuk (85′ Szczęsny), Niwiński (63′ Jastrzębski), W. Kowalczyk.

Wyniki pozostałych sobotnich spotkań:
Warmia Grajewo – Concordia Elbląg 2:4
Olimpia Elbląg – MKS Mielnik 6:0

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *