Olimpia rozpocznie przygotowania do nowego sezonu

Jutro do treningów powrócą piłkarze Olimpii Zambrów. Zambrowianie na własnych obiektach zaczną tym samym przygotowania do nowego sezonu 2017/2018.

Pierwsze spotkanie organizacyjne przed nowym sezonem oraz trening odbędą się jutro (27 czerwca) w godzinach popołudniowych.

10 komentarze na temat artykułu “Olimpia rozpocznie przygotowania do nowego sezonu

 1. ADMIN: gdzie informacje na temat transferów, akt składu, trenera, sparingów? To bardziej każdego interesuje niż info ze Olimpia zaczyna treningi

 2. Z ciekawostek: Kotus w Błękitnych zaklepany, Włodar testowany w Zniczu, Biel testowany w Bytovii, Bach testowany w Rakowie. Trening OZ widziałem i jest kilka ciekawych powrotów.
  Garstak informacji o byłych zawodnikach OZ :-))

 3. Pierwszy trening MKS-u.

  W dniu dzisiejszym odbył się pierwszy trening MKS-u. Z różnych przyczyn nie wszyscy zawodnicy byli obecni. Niektórzy praca itp, a niektórzy już nie zagrają w naszej drużynie. Było też paru zawodników testowanych. Trening przeprowadził Paweł Sobolewski, ponieważ umowy z klubem nie przedłużył Mirosław Dymek. Pan Mirosław został trenerem Olimpii Zambrów, dziękujemy Panu Dymkowi za dobrą pracę którą wykonał z naszą drużyną wiosną i utrzymał MKS w trzeciej lidze. Na dzień dzisiejszy sytuacja kadrowa wygląda następująco. Z klubu odeszli:

  Trener Mirosław Dymek-Olimpia Zambrów
  Łukasz Gryko-Olimpia Zambrów
  Wojciech Zalewski-Olimpia Zambrów
  Mateusz Butkiewicz-Olimpia Zambrów
  Michał Hryszko-Olimpia Zambrów

 4. Ze strony nic się nie dowiemy wali komuna. Na tv Białystok mówili ze trenerem jest Miroslaw Dymek ostatnio MKS Elk oraz 4 zawodnokow z elku

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *