Olimpia wygrywa spotkanie z Legionovią

Galeria zdjęć z meczu 13. kolejki OLIMPIA Zambrów – LEGIONOVIA Legionowo.

OLIMPIA Zambrów zanotowała drugie, niezwykle ważne, zwycięstwo przed własną publicznością w tym sezonie. Spotkanie z LEGIONOVIĄ Legionowo zakończyło się zwycięstwem zambrowskiej drużyny 3:1.

8 komentarze na temat artykułu “Olimpia wygrywa spotkanie z Legionovią

 1. Brawo panowie za grę świetny mecz, a bramka Michała stadiony świata aż chciało by się zobaczyć to jeszcze raz ale patrząc wstecz raczej nie będzie skrótu ani chociaż całego meczu. Nie wiem kto jest za to odpowiedzialny ale normalnie wstyd, w zeszłym sezonie było wszystko teraz tylko minimum.

  • Powtarzam odpowiedź z dnia 9 września br., gdyż w tej sprawie nic się nie zmieniło.
   Skróty i relacje z meczów leżą w zakresie kompetencji Ireneusza Bielińskiego – wiceprezesa ds. marketingu Olimpii Zambrów.

 2. Nie mowie tu ze winna jest osoba prowadząca stronę tylko osoba która jak wspomniałeś powinna się ty zajmować. Po prostu stwierdziłem fakt ze jak nie było tak nie ma. Może ktoś inny powinien się tym zająć taka moja sugestia. Pozdrawiam.

 3. Ze spraw sportowych: to wygrana z Legionovią jest sporym zaskoczeniem, tak dla trenerów obydwu drużyn (konf. pras.), jak i dla co bardziej zorientowanych kibiców. Ja miałem nadzieję, że Olimpii się uda wyjątkowo zmobilizować na rywala, z którym mieliśmy sporo porażek. Udało się. :)
  Co do skrótów, to nie pojmuje na czym polega problem. Polonia Wawa niedawno zamieściła skrót z meczu w Zamie. Nie ma więc chyba zakazu wnoszenia kamer i nagrywania? Czy mylę się? To jednak jak dla mnie nie problem. Przyjmuje to co jest. Relacje zdjęciową. I nie narzekam. Będą skróty, to obejrze, nie będzie to nie będe płakał z tego powodu. :)
  Przy okazji, chcę podziękowac poprzedniej ekipie za prace włożoną w produkcje filmową dla OZ. Szczególnie panu Całko. Przepraszam, że nie zrobiłem tego wcześniej.

  • Witam,
   dziękuję za miłe słowa :) Muszę przyznać, że ostatnie kilka sezonów było dla mnie bardzo pracowitych. Fajnie, że ktoś docenia. Pozdrawiam i oczywiście życzę OZ jak najlepszych wyników!

 4. I tu się Pan myli nie jestem odpowiedzialny za skróty i relację. Ale juz pracujemy nad tym żebyście Państwo mogli ogladac skróty i relację.
  Ja odpowiadam za zupełnie inne sprawy. Marketing to nie media. Ale jeżeli ktoś potrzebuje szerszej odpowiedzi zapraszam do biura OLIMPII lub w trakcie meczu chętnie przedstawię Państwu swoją odpowiedzialność. Pozdrawiam Ireneusz Bieliński . PS rozmawiajmy ale nie wirtualnie. Przedstawmy się przed komentarzem.

 5. Na początek słowa pochwały dla Żurka, świetny mecz w jego wykonaniu, wszystko na pełnym gazie i wspaniała bramka wolejem.

  P.S. – Łukasz C. naprawdę też muszę Cie pochwalić za trud jaki tu wsadziłeś, dobra robota ;)

  Pozdrawiam

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *