Olimpia zagra w poniedziałek z Jagiellonią Białystok

W poniedziałek (13 luty) o godzinie 12:00 na sztucznym boisku przy Stadionie Miejskim w Zambrowie Olimpia podejmie pierwszy zespół Jagiellonii Białystok.

Po rundzie jesiennej T-Mobile Ekstraklasy białostoczanie plasują się na dziesiątym miejscu w tabeli z 22 punktami na koncie. Olimpia Zambrów zakończyła piłkarską jesień na piątej lokacie w rozgrywkach III ligi podlasko-warmińsko-mazurskiej.

Jagiellonia Białystok w swoim ostatnim sparingu pokonała w tureckim Side bułgarski zespół Czemo More Warna 4:0, natomiast grająca w rezerwowym składzie Olimpia wygrała w weekend w identycznych rozmiarach z ligowym rywalem – Pogonią Łapy.

W ostatnim sparingu pomiędzy tymi zespołami, który w lipcu 2011 roku został rozegrany w Surażu triumfowała prowadzona wówczas przez Michała Probierza Jagiellonia, która pewnie pokonała podopiecznych Krzysztofa Zalewskiego 4:0. Bramki dla „żółto-czerwonych” zdobywali wówczas Dawid Plizga, Tomasz Frankowski, Hermes oraz Grzegorz Arłukowicz.

Dla zespołu Tomasza Hajty pojedynek z Olimpią będzie ostatnim przetarciem przed wyjazdowym spotkaniem ligowym z Koroną Kielce, którym białostoczanie zainaugurują rundę wiosenną.

Olimpia Zambrów – Jagiellonia Białystok
Boisko boczne przy Stadionie Miejskim w Zambrowie, 13 luty 2012, godzina 12:00

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *