Olimpia Zambrów – Cresovia Siemiatycze 0:1 (0:1)

W zakończonym przed chwilą spotkaniu Olimpia Zambrów przegrała na własnym obiekcie z Cresovią Siemiatycze 0:1 (0:1). Bramka na wagę zwycięstwa dla gości padła w 14. minucie gry po strzale Mariusza Kolczuka.

Olimpia już w początkowych minutach meczu zaatakowała. Goście nie mogli wyjść z własnej połowy, aż do 14 minuty, w której skontrowali gospodarzy spotkania, wykorzystując pewnie okazję. Strzałem z 5 metrów popisał się Mariusz Kolczuk. Przy interwencji ucierpiał bramkarz Trudnos, jednak szybko się pozbierał. W 23 minucie groźnie zderzył się napastnik biało-niebieskich, Piotr Niwiński, z bramkarzem gości, Karolczukiem. Zawodnik ucierpiał w tym starciu i po kolejnych 5 minutach został zmieniony. Warto dodać, że najlepszym graczem Olimpii w pierwszej połowie był Mariusz Piszczatowski, który kilka razy mocno uderzył piłkę z rzutu wolnego i bramkarz miał poważne kłopoty z zatrzymaniem strzału. W jednej z takich sytuacji wypluł piłkę przed siebie, a w zamieszaniu w polu karnym do bramki skierował piłkę zawodnik gospodarzy, jednak arbiter liniowy zauważył w tej sytuacji pozycję spaloną. W doliczonym czasie gry Tomasz Jastrzębski był bliski pokonania bramkarza gości, jednak strzałem głową minimalnie chybił.

Druga połowa zaczęła się tak jak pierwsza, od groźnych ataków gospodarzy, jednak po żadnym ze strzałów piłka nie wylądowała w bramce strzeżonej przez Karolczuka. Najbliżej pokonania bramkarza był Jastrzębski, najpierw z 2 metrów trafił bramkarza, a w 73 minucie trafiając w poprzeczkę. W samej końcówce spotkania, Cresovia mogła podwyższyć wynik, jednak w sytuacji jeden na jeden Lesiak najpierw strzelił w Trudnosa, a po dobitce jego strzał minął bramkę gospodarzy.

Olimpia Zambrów – Cresovia Siemiatycze 0:1 (0:1)
Bramki: Mariusz Kolczuk 14′.

Olimpia: Trudnos – R. Kowalczyk, Olszewski, Leśniewski (85′ Gosk), Jurczuk – Grzanka, Fiedorczuk, Wołyniec (70′ Wilczewski), Piszczatowski (63′ Szczęsny)- Krawczyk, Niwiński (28′ Jastrzębski).

Żółte kartki: Kolczuk, Zalewski (Cresovia).

Sędzia: Grzegorz Kozłowski.

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *