Olimpia Zambrów – Czarni Olecko 0:0

Olimpia Zambrów w spotkaniu ligowym bezbramkowo zremisowała przed własną publicznością z zespołem Czarnych Olecko.

Pierwsze akcje meczu przeprowadziła Olimpia, Tuż po pierwszym gwizdku sędziego najpierw uderzył Kowalczyk, a potem Wołyniec lecz strzały były zbyt słabe, aby zaskoczyć bramkarza Czarnych. Na kolejne akcje trzeba było czekać do 18 minuty, kiedy to gospodarze zagrali kilka ładnych podań zakończonych strzałem Lisa, jednak uderzył niecelnie. W 23′ znowu niecelne uderzenie Olimpii, tym razem uderzył Jurczuk. Kilka chwil potem potężnym uderzeniem z przed linii pola karnego oddał Grzanka, jednak świetną interwencją popisał się Bartoszuk parując strzał na rzut rożny. W 32′ ukarani żółtymi kartkami za małą awanturę Fiedorczuk i Onofryjuk.

W drugiej połowie obraz gry się nie zmienił, dużo walki w środku pola i dopiero warta odnotowania akcja przytrafiła się w 62. minucie gdy niecelnym uderzeniem popisał się Niwiński. 8 minut potem Wojciech Kowalczyk uderzał z pola karnego, ale znów dobra interwencja bramkarza gości. W 80. minucie 100% sytuacje zmarnował Wojciech Kowalczyk, który po przejściu 2 obrońców gości znalazł się się 1 na 1 z Bartoszukiem i minimalnie przestrzelił. W końcówce uderzał jeszcze Grzanka lecz uderzył nad poprzeczką.

Olimpia Zambrów – Czarni Olecko 0:0

Olimpia: Trudnos – Lis, Modzelewski (k), Leśniewski, Jurczuk – Piszczatowski (65′ Krawczyk), Grzanka, Wołyniec, Fiedorczuk (75′ R. Kowalczyk) – Niwiński, W. Kowalczyk (82′ Jastrzębski).

Trener: Grzegorz Szerszenowicz, II trener: Kamil Rosiński

Czarni: Bartoszuk – Wyszyński (k), Wasilewski, Ryszkiewicz, Kozłowski, Koźlik, Onofryjuk, Paszkowski, Bierć, Strychalski, Jarmołowski

Trener: Karol Sobczak

Żółte kartki: Fiedorczuk, R.Kowalczyk, Modzelewski (Olimpia) – Onofryjuk (Czarni).

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *