Olimpia Zambrów – Piast Białystok 4:2 (1:2)

W kolejnym spotkaniu sparingowym rozegranym w Zambrowie miejscowa Olimpia przygotowująca się do trzecioligowych rozgrywek pokonała czwartoligowego Piasta Białystok 4:2 (1:2).

Początek spotkania to przewaga Piasta, który po ładnym podaniu i wykorzystanej sytuacji sam na sam z Łukaszem Trudnosem objął prowadzenie już w 4. minucie spotkania. Kolejną bramkę zawodnicy Piasta zdobyli w 20. minucie po błędzie rezerwowego bramkarza Olimpii.

Pod koniec pierwszej połowy śmielej zaczęli atakować zawodnicy z Zambrowa, którzy po ładnym uderzeniu Daniela Fiedorczuka zdobyli bramkę kontaktową w 38. minucie. W drugiej połowie dominowali piłkarze Olimpii, co udało im się udokumentować trzema strzelonymi bramkami. Pierwszą z nich zdobył z karnego Taras Wołyniec w 66. minucie, a kolejne Wojciech Kowalczyk oraz Tomasz Jastrzębski w odpowiednio 68. i 90. minucie.

Olimpia Zambrów – Piast Białystok 4:2 (1:2)
Bramki: Fiedorczuk 38′, Wołyniec 66′ (k), W. Kowalczyk 68′, Jastrzębski 90′ – ? 4′, ? 20′.

Olimpia: Trudnos (10′ Konopka) – Jurczuk, Wołyniec, Szymczuk (46′ W. Kowalczyk), R. Kowalczyk (30′ Gosk) – Fiedorczuk, Wilczewski (70′ Dębek), Laskowski (75′ Śniadach), Szczęsny – Jastrzębski, Niwiński.

Kolejny sparing Olimpia Zambrów rozegra ponownie na własnym boisku w najbliższą sobotę, 26 lipca o godzinie 11, przeciwnikiem zambrowian będzie Bug Wyszków.

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *