Olimpia Zambrów rozpoczęła przygotowania do rundy wiosennej

Piłkarze Olimpii Zambrów we środę (9 stycznia) rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej. Na pierwszym treningu zabrakło Rafała Szczepanika oraz Tomasza Jakuszewskiego, którzy kurują się po kontuzjach kolan.

Wygląda na to, że zespół zambrowskiej Olimpii ominą transferowe spekulacje, bowiem drużyna trenuje właściwie w komplecie, a kontuzjowani Rafał Szczepanik i Tomasz Jakuszewski powinni dołączyć do kolegów za około dwa tygodnie. Drużyna spokojnie przygotowuje się do rozgrywek, a szkoleniowiec zambrowian nie wyklucza ewentualnego wzmocnienia składu.

Lider III ligi w trakcie przygotowań rozegra jedenaście spotkań sparingowych. Pierwszym rywalem podopiecznych Krzysztofa Zalewskiego będzie trzecia drużyna IV ligi podlaskiej – Sparta 1951 Szepietowo, z którą „biało-niebiescy” skonfrontują się w sobotę, 26 stycznia.

Piłkarską wiosnę Olimpia rozpocznie „wyjazdowym dwumeczem” z zespołami ŁKS-u 1926 Łomża. Najpierw, 24 marca zespół Olimpii w ramach 1/8 finału okręgowego Pucharu Polski zmierzy się z drugą drużyną ŁKS-u 1926 Łomża, a następnie dokładnie tydzień później – 31 marca podejmie ŁKS 1926 Łomża w 18. kolejce III ligi.

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *