Olimpia Zambrów rozpoczęła przygotowania do rundy wiosennej

Olimpia Zambrów odbyła dzisiaj pierwszy trening rozpoczynając tym samym okres przygotowawczy do rundy wiosennej.

W inauguracyjnych zajęciach udział wzięło 22 zawodników. Zespół prowadzą niezmiennie Krzysztof Zalewski i Wojciech Kobeszko.

Na treningu pojawiło się trzech nowych młodzieżowców. Pierwszym z nich jest Tomasz Dzierzgowski z czwartoligowego Gryfa Gródek, który występuje na pozycji napastnika. 20-latek w rundzie jesiennej IV ligi wystąpił w 16 spotkaniach, zdobył 12 bramek i zanotował pięć asyst.

Michał Świderski jest wychowankiem Jagiellonii Białystok, jednak ostatnią rundę spędził w grającym w lidze okręgowej Zniczu Biała Piska. Urodzony 1 czerwca 1991 roku zawodnik jest pomocnikiem lub napastnikiem. Na jesieni zagrał w 13 meczach, strzelił 6 goli i trzykrotnie asystował przy bramkach kolegów z zespołu.

Kolejnym testowanym młodzieżowcem jest Rafał Maliszewski (rocznik 1990) z Hetmana Tykocin (IV liga podlaska). W ostatniej rundzie w barwach Hetmana napastnik zanotował 6 ligowych trafień

W porównaniu z rundą jesienną w Olimpii zabranie między innymi Mariusza Dzienisa, który testowany jest przez Wisłę Płock. Nad przenosinami do innego klubu zastanawia się Daniel Fiedorczuk (wypożyczenie).

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *