OLIMPIA Zambrów spotka się z rezerwami LEGII Warszawa

LEGIA II Warszawa będzie kolejnym przeciwnikiem OLIMPII Zambrów na trzecioligowym froncie. W 4. kolejce drużyny rozegrają pomiędzy sobą już 15. spotkanie w historii dotychczasowych zmagań o ligowe punkty.

Jak na razie górą są stołeczni zawodnicy, którzy do tej pory w 14. rozegranych spotkaniach zwyciężyli 10 razy doznając 4 porażek. Ciekawostką jest fakt, że jeszcze ani razu nie padł w bezpośrednich potyczkach wynik remisowy. Jeśli chodzi o bramki to również dominują warszawianie stosunkiem 34-13.

Zespoły spotkają się na stadionie w Ząbkach pod Warszawą. Mecz zostanie rozegrany w najbliższą niedzielę, 26 sierpnia 2018 roku, o godz. 11:00. Rezerwy Legii Warszawa znajdują się obecnie na 10. miejscu tabeli. W meczu inauguracyjnym na wyjeździe LEGIA II Warszawa bezbramkowo zremisowała z BRONIĄ Radom, w kolejnym meczu u siebie wygrała z POLONIĄ Warszawa 2:1, a w meczu 3. kolejki przegrała z PELIKANEM Łowicz na wyjeździe 1:3.

Warto przypomnieć, że w ubiegłym sezonie OLIMPIA Zambrów mecz na wyjeździe przegrała z LEGIĄ II Warszawa 1:4, zaś spotkanie rewanżowe zakończyło się zwycięstwem drużyny z Zambrowa wynikiem 2:0. Czy zambrowscy piłkarze są w stanie wywieźć z Ząbek chociaż punkt? Dowiemy się już w niedzielę.

LEGIA II Warszawa – OLIMPIA Zambrów

Stadion w Ząbkach, ul. Słowackiego 21,

26 sierpnia 2018 roku, godz. 11:00.

2 komentarze na temat artykułu “OLIMPIA Zambrów spotka się z rezerwami LEGII Warszawa

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *