Olimpia Zambrów wznowiła treningi

W czwartkowe popołudnie 8 stycznia do treningów powrócili piłkarze trzecioligowej Olimpii Zambrów. Podopieczni Krzysztofa Zalewskiego na własnych obiektach przygotowują się do rundy wiosennej w III lidze podlasko-warmińsko-mazurskiej.

Największym, a jednocześnie na chwilę obecną jedynym osłabieniem Olimpii Zambrów przed piłkarską wiosną jest odejście lidera klasyfikacji strzelców III ligi Kamila Zapolnika, który podpisał 1,5-roczną umowę z pierwszoligowymi Wigrami Suwałki.

– Odejście Kamila to na pewno duża strata. Jesteśmy zainteresowani ściągnięciem dwóch lub trzech zawodników, którzy wzmocnią zespół – powiedział trener Olimpii Zambrów, Krzysztof Zalewski.

W okresie przygotowawczym do rundy rewanżowej zambrowianie rozegrają dziewięć gier kontrolnych. Pierwszy sparing „biało-niebieskich” zaplanowano na sobotę 24 stycznia, gdy na sztucznym boisku w Zambrowie podejmą ligowego rywala – Romintę Gołdap.

20 komentarze na temat artykułu “Olimpia Zambrów wznowiła treningi

 1. Na dobrą sprawe to ok. coś się pojawiło w tych newsach nowego bo powoli to już myślałem,że nikt tej strony w obowiązku prowadzić miał nie będzie.PS Tylko bez napinki :-) Pozdrawiam admina i sympatyków Zks-u ;-)

  • Ale, mówiąc przekornie… nie mają czeg się wstydzić. Przecież MY LIDERA MAMY!!!!!! ja tak tylko dla żartu wspomniałem, że może się trochę wstydzą wywiadów. Jednak Robote na boisku robią jak trzeba.

 2. jak cos sie dzieje to trzeba pisac konkrety,to nie jest chyba wielka tajemnica kto nowy trenuje chyba,ze jest zakaz ze strony klubu o testowanych bo konkurencja moze tych zawodnikow podkupic a potem w klubie sie dziwia ze tak malo ludzi przychodzi na mecze.jaki marketing taka i niestety jest frekwencja.stadion jest,druzyna dobra jest.strona klubowa bardzo slaba i to jest zdanie wielu osob ktorzy interesuja sie pilka w Zambrowie.

 3. Jedyne wytlumaczenie na to ze nic tu nie jest napisane to to że osoba która prowadzi ta strone nic nie wie wiec nie ma co pisac,bo nie ma zadnych informacji i tak to wyglada moim zdaniem

 4. Póki co zostałem zobligowany do niepodawania nazwisk testowanych zawodników. Jeśli ktoś z Was wykonałby to lepiej – zapraszam do wypełnienia formularza kontaktowego, przekażę kompetencje tej osobie po porozumieniu z klubem.

  • Pełna zgoda co do informacji strategicznych. Po prostu niektórzy kibice niecierpliwią się i nie mogą doczekać się wiosny i tego co będzie się działo.

 5. Tak pół żartem pół serio.Tajemnica klubowa obejmuje tych lepszych testowanych zawodników czy słabszych,a może klub chce poczekać i przekazać wszem i wobec o extra kontrakcie,np.o pozyskanym chociażby w lato Twardowskim ?;) Jak tak to ja nie mam nic na przeciwko.

 6. Zobaczcie taki sparing jak ten dzisiejszy jagi z wigrami niby nic,a widzów więcej niż na 2 lidze w Zambrowie było he.Chyba coś ponad 500 osób.Gratulacje dla Wigier i oby 24.01 My byśmy mieli powody do zadowolenia po 1 sparingu :]

  • ale to było w Białymstoku, więc troche miejscowych było. To ile było z Suwałk? Zresztą, ruch kibicowski w Suwałkach wyprzedza Zambrów o kilka długości stadionu, niestety. (Frekwencja, przyśpiewki itp.)

 7. Nikt nie oczekuje informacja o nowych zawodnikach przed podpisaniem kontraktów. Można przeprowadzić wywiad z trenerem, podsumować rundę. Jest masa rzeczy, które interesują kibiców. Plany klubu, relacje ze sponsorami. .. W interesie klubu jest pompowanie przysłowiowego balonika :-) Może warto podpatrzyć innych.

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *