Olimpia Zambrów zagra w środę z MKS Korsze

Olimpia Zambrów ostatnie ligowe spotkanie rozegra już w środę, a nie jak pierwotnie planowano w sobotę.

Na prośbę zambrowian o rozegranie meczu we wcześniejszym terminie pozytywnie odpowiedzieli działacze MKS-u Korsze.

W środowym spotkaniu z MKS Korsze w zespole Olimpii na pewno nie wystąpi Łukasz Piłatowski, Radosław Korzątkowski i Bartłomiej Dołubizna. W bramce Olimpii stanie prawdopodobnie Łukasz Szczepanik, natomiast na ławce rezerwowych zasiądzie wychowanek klubu z Korsz – Adrian Bebłowski.

W zespole gospodarzy za kartki pauzować będą Damian Roksela i Michał Miller. Pod znakiem zapytania stoi występ Tomasza Kotkowskiego oraz Rafała Suchodolskiego.

MKS Korsze to beniaminek III ligi podlasko-warmińsko-mazurskiej. Na wiosnę Olimpia efektownie pokonała korszan 5:1 po hat-tricku Wojciecha Kobeszko oraz bramkach Jarosława Modzelewskiego i Rafała Szczepanika. MKS zajmuje 11. miejsce w ligowej tabeli z 36 punktami na koncie i bilansem bramkowym 48:51.

Przed ostatnią ligową kolejką Olimpia ma 13 punktów przewagi nad drugim Huraganem Morąg. W 29 meczach „biało-niebiescy” zdobyli 54 bramki, a stracili zaledwie 15, najmniej spośród wszystkich trzecioligowców w kraju. O koronę króla strzelców powalczy Wojciech Kobeszko, który z 14 trafieniami na koncie zajmuje ex equo z Kamilem Graczykiem (Concordia Elbląg) pierwsze miejsce w klasyfikacji strzelców.

MKS Korsze – Olimpia Zambrów
Stadion Miejski w Korszach, 15 czerwca 2011, godzina 17:00

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *