Olimpijczycy nominowani do Piłkarskich Oskarów!

Aż pięciu graczy Olimpii Zambrów zostało nominowanych do Piłkarskich Oskarów województwa Podlaskiego w kategorii Najlepsza 11 w III lidze, są to: Łukasz Trudnos, Jacek Lis, Jarosław Modzelewski, Filip Jurczuk oraz Wojciech Kowalczyk.

Wyróżnionym graczom gratulujemy!

Kandydaci do najlepszej „11” w III lidze:

Bramkarz: Adam Ciulkin (Pogoń Łapy), Łukasz Trudnos (Olimpia Zambrów), Dawid Święciński (Piast Białystok/MKS Mielnik)

Obrońca prawy: Jacek Lis (Olimpia), Maciej Kesler (Piast/Pogoń), Krzysztof Stelmaszek (Sokół Sokółka)

Obrońca środkowy prawy: Wojciech Czereszewski (Sparta), Jarosław Modzelewski (Olimpia), Łukasz Piłatowski (Warmia Grajewo)

Obrońca środkowy lewy: Wojciech Jarzynka (MKS Mielnik), Artur Kulesza (Pogoń), Dawid Ptaszyński (Jagiellonia/Pogoń)

Obrońca lewy: Filip Jurczuk (Piast/Olimpia), Konrad Kowalko (Warmia), Tomasz Kulhawik (MKS Mielnik)

Pomocnik defensywny: Sawicki, Marcin Stypułkowski (Cresovia Siemiatycze), Adam Waluk (Supraślanka Supraśl)

Pomocnik prawy: Łukasz Czarnowski (Piast/Pogoń), Adam Greś (Sokół), Marcin Strzeliński (Warmia)

Pomocnik lewy: Tomasz Bernatowicz (Supraślanka), Michał Lesiuk (Cresovia), Norbert Toczydłowski (Sokół)

Pomocnik ofensywny: Sławomir Lewicki (Pogoń), Maksym Mirwa (Warmia), Marcin Sawko (Orzeł)

Napastnik półprawy: Robert Brzeziński (Orzeł), Łukasz Pawluczuk (Mielnik), Robert Sokół (Sokół)

Napastnik półlewy: Piotr Andrzejewski (Sokół), Wojciech Kowalczyk (Olimpia), Łukasz Sobolewski (Sparta)

Piłkarzy nominowanych wybrała kapituła, w skład której wchodzą: przewodniczący Grzegorz Szerszenowicz (trener Olimpii Zambrów), Jacek Bayer (trener Piasta Białystok), Dariusz Dubiński (sekretarz Podlaskiego ZPN), Mirosław Dymek (trener Sokoła Sokółka), Witold Mroziewski (trener Pogoni Łapy), Zbigniew Kaczmarek (trener Wigier Suwałki), Sławomir Kopczewski (trener Jagiellonii Białystok występującej w Młodej Ekstraklasie). Do tych osobistości podlaskiej piłki dołączyło dwóch dziennikarzy „Gazety Współczesnej”, czyli Mariusz Klimaszewski i Krzysztof Sokólski.

Gala na której poznamy wszystkie rozstrzygnięcia odbędzie się 11 grudnia bieżącego roku w klubie Atlanta w Jeżewie.

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *