Ośmiu piłkarzy opuszcza Olimpię

Michał Twardowski, Sebastian Janik, Martin Koćmierowski, Robert Brzęczek, Maksym Kowal, Wojciech Dziemidowicz, Arkadiusz Mroczkowski i Tomasz Porębski odchodzą z Olimpii Zambrów. Trzem pierwszym nie przedłużono umowy, natomiast pozostali wracają do macierzystych klubów z wypożyczeń.

Aż ośmiu zawodników opuszcza Olimpię Zambrów. Klub nie przedłuży kontraktu z napastnikiem Michałem Twardowskim i dwoma pomocnikami – Sebastianem Janikiem i Martinem Koćmierowskim. Oprócz tego wypożyczenia kończą się pięciu innym zawodnikom: Robertowi Brzęczkowi, Maksymowi Kowalowi, Wojciechowi Dziemidowiczowi, Arkadiuszowi Mroczkowskiemu i Tomaszowi Porębskiemu.

Z zawodnikami, którzy występowali w Olimpii na zasadzie wypożyczenia, nie będzie prowadzonych rozmów o przedłużenie wypożyczeń. Trwają natomiast rozmowy dotyczące uzupełnienia składu.

O wszelkich nowościach transferowych będziemy informować na bieżąco naszych czytelników.

19 komentarze na temat artykułu “Ośmiu piłkarzy opuszcza Olimpię

 1. Haha jakiego „kontraktu”? Chyba umowy o pranie odzieży i umów słownych Haha Kontraktu.. Zgłupieli do reszty. Nazywajcie rzeczy po imieniu.

 2. No właśnie, przecież zawodnicy nie mieli kontraktów, więc po co te kłamstwa? Większość zawodników pewnie odejdzie. Nie dlatego, że klub nie „przedłuży umów” czy nie będzie chciał zatrzymać wypożyczonych. Powód jest inny. Prawie nikt nie chce grać w takich warunkach.

 3. Niech opuszczają nasze barwy!!! nie ma ludzi niezastąpionych a nawet lepszych, jestem ciekaw kto przychodzi ????? ja wcześniej wspominałem i pisałem z jakimi zawodnikami można by nawiązać rozmowy, boję się tylko że do ZKS-U przyjdą ( jakieś ochłapy ) zawodnicy którzy nie umieją gać w nogę lub grający z 3-4 lidze

 4. To nie są jacyś klasowi zawodnicy żeby za nimi płakać
  nie czepiajcie się o to czy mieli kontrakty czy też nie umowa słowna to też umowa i też się liczy
  a taka ciekawostka skoro Zawisza Bydgoszcz się sypie , bo nawet nie dostarczyła dokumentów na 2 ligę i chodzą słuchy że chcą zlikwidować klub nie wiem dokładnie przez co nie jestem w temacie , to może nasz zarząd by podzwonił po ich zawodnika jeśli by złapali chociaż dwóch to już by było fajnie
  no nie ZIBI :)

 5. Apeluje o rozsądek i rozwagę w podejmowaniu jakichkolwiek decyzji -do zarządu.Proponuję wybór Grega na prezesa a Zibiego na wice lub dyr.sport ;] Zmiany są konieczne,a czasu mało. ZETKAES!!!

  • Fanie! Dużo emocji,a ja muszę zrobić na życie. Patrzeć z biura na murawę ZKS to byłoby spełnieniem moich marzeń! Dzisiaj oglądałem baraże. 9 tys ludzi w Lublinie. Profesjonalne zajęcie się Olimpią to 2 dodatkowe etaty w zarządzaniu klubem i reorganizacja. Duże ryzyko bez planu na 5 lat. Sponsor musi być pewny!

 6. Szanowny zarzadzie,sercem i dusza jestesmy za olimpia,przestancie robic ludziom wody z muzgu,mysle ze nalezy bardzo wyraznie sie okreslic,czy stac nas na 2 lige czy tylko chodzi o to zeby wszyscy sie szczycili ze to jest 2 liga,i przy okazji stara gwardia,miala miejsca pracy.To nie jest 2 liga to ,,cyrk ze smutnymi klownami”PANOWIE albo zabieracie sie do roboty albo odejdzcie w blasku 2 ligi.

 7. Jak widać co robi zarząd ZKS-u ?????????? tu trzeba nowych twarzy w całym zarządzie Olimpii, osób które się znają na prowadzeniu klubu,ludzi energicznych i mających pomysł na przyszłość i rozwój Zks-u,a nie ospałość,zobaczcie co niektórzy prezesi klubów mają dobry kontakt z kibicami i udzielają się w wywiadach są po prostu otwarci na różne propozycje lub doradztwa, a u nas kompletna cisza!!!!! zauważyłem też,że kilku fanów naszego klubu udziela się na forach piłkarskich między innymi ja i Greg, bardzo dobrze!!!!!! tak powinno być!!!! czym więcej nas tym lepiej. przynajmniej my skromni kibice jakoś reprezentujemy w jakiś sposób Olimpię oczywiście w samych superlatywach bo włodarze Olimpii chyba w nosie nas mają mieć dobry kontakt z fanami i członkami Zks-u oraz reprezentować barwy biało-niebieskie, jak wcześniej pisałem nowy prezes obiecywał,że potrzeba mu czasu ten czas już dawno upłynął a konkretów nie ma!!!!! a czasu już też powoli brakuje!!!! jak do tych pór to zarząd jest w lesie!!!!! z tego co wiem to jakieś są prowadzone rozmowy z nowymi zawodnikami,ale się zastanawiam czy będą na tyle wystarczający ci nowi zawodnicy aby godnie reprezentowali barwy biało-niebieskie, 8 zawodników odchodzi z Olimpii minimum trzeba przyjąć 10-11 nowych zawodników,trzeba wliczając kontuzje,choroby itd itp. w przyszłym sezonie, Na dzień dzisiejszy NIC jeszcze zarząd nie zrobił w kwestii przyszłości, acha jedną rzecz zrobił w ubiegłą sobotę położoną nawą wykładzinę w klubie. Zmiany są konieczne z tego co widać to na dobre Olimpii nie wyjdzie.

 8. Neo wracając do Twojego wątku,przydało by się z tymi zawodnikami skontaktować lub poprzednim ich klubem,bardzo dobry pomysł Neo ale zarządu nie stać finansowo na telefon żeby zadzwonić i nie mają czasu żeby napisać @

  • Czasami żałuje że to my nie możemy zadzwonić albo napisać @ zamiast zarządu do jakichś zawodników i ich zaprosić do nas na testy albo rozmowy o kontrakcie ale jak nie ma planu treningowego albo sparingów to nic nie można nic

 9. Fan dzięki za propozycję dotyczącą funkcji w Olimpii ale to nie my decydujemy, decydują o tym wszyscy członkowie klubu i muszą być nowe wybory.

 10. ogónie cokolwiek zarząd mógłby napisać że np trwają prace nad terminażem sparingów i rozmowy z nowymi zawodnikami albo że ogólnie coś się dzieje choć jakieś zdawkowe info

 11. Popieram andrzeja co napisał we wcześniejszym poście, i kompletna cisza nadal trwa ze strony zarządu !!!!! ciekawe kiedy się obudzą ????? jak coś to może my skromni kibice i fani waz z członkami Olimpii zareagujemy ?????? co sądzicie o tym panowie??

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *