Pewne sparingowe zwycięstwo z Orlętami Radzyń Podlaski

Czwarte zwycięstwo sparingowe zanotowali dziś, 28 lipca piłkarze Olimpii, którzy pokonali na boisku w Radzyniu Podlaskim miejscowe III-ligowe Orlęta 3:0.

Pierwsze dwie bramki dla Olimpii padły w pierwszej połowie. Najpierw na listę strzelców wpisał się w 26. minucie Kamil Zalewski. Była to już jego czwarta bramka w meczach sparingowych w ramach przygotowań do nowego sezonu. Dwanaście minut później wynik podwyższył jeden z graczy testowanych. Pół godziny po wznowieniu gry trzeciego gola dla zambrowskiego klubu zdobył Emil Łupiński.

Orlęta Radzyń Podlaski – Olimpia Zambrów 0:3

26′ Kamil Zalewski, 38′ zawodnik testowany, 75′ Emil Łupiński

Olimpia rozpoczęła mecz w składzie: Czapliński, P. Jastrzębski, Malinowski, Hryszko, Zalewski, Jackiewicz i 5 zawodników testowanych.

Dla Olimpii mecz z Orlętami był szóstą przedsezonową grą kontrolną. Przypomnijmy, że w pierwszym sparingu nasz klub bezbramkowo zremisował w Olecku z pierwszoligowymi Wigrami Suwałki. W drugim meczu towarzyskim, rozegranym na boisku bocznym w Zambrowie, podopieczni Artura Woronieckiego ulegli natomiast Zniczowi Biała Piska 0:4. Kilka godzin później zambrowianie wygrali w Mielniku z III-ligowym Podlasiem Biała Podlaska 5:3. Bramki w tym spotkaniu dla Olimpii zdobyli: Kamil Zalewski (trzy), Emil Łupiński i zawodnik testowany. Następnie Olimpia pokonała w Warszawie miejscową Polonię 1:0. Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył w tym meczu doświadczony napastnik Kamil Jackiewicz, który obecnie pełni w drużynie także rolę asystenta trenera. W minioną sobotę natomiast biało-niebiescy pokonali na boisku w Choroszczy beniaminka I grupy III ligi Ruch Wysokie Mazowieckie 1:0. Jedyną bramkę zdobył w tym spotkaniu Kamil Zalewski.

Ostatni mecz kontrolny podopieczni Artura Woronieckiego rozegrają już w najbliższą sobotę, 4 sierpnia. Przeciwnikiem będzie IV-ligowa Warmia Grajewo.

4 komentarze na temat artykułu “Pewne sparingowe zwycięstwo z Orlętami Radzyń Podlaski

1. A kiedy wreszcie podpiszecie jakieś umowy z nowymi zawodnikami już nawet Łomża ma kontrakt z pierwszym zawodnikiem a wy co nawet nie wiadomo kogo testujemy

2. sklad Qlimpii ze sparingu z Warmia Grajewo 1 polowa Matejkowski-P.Jastrzebski,Zakrzewski,Radecki,Dawidowicz-Hryszko,Malinowski,Ostaszewski,Nasuto-Jackiewicz,Zalewski 2 polowa zawodnik testowany-Gryko,Koncewicz,Lupinski,zawodnik testowany-Nikolajuk,Dudzinski,Ozarowski.Prolejko-Wojtylak,M.Jastrzebski.

3. Pewne info
    Ubyli: Kamil Dykas (Wiślanie Jaśkowice), Michał Kuczałek (Olimpia Elbląg), Mateusz Szymorek (GKS Bełchatów), Michał Domański (szuka klubu), Kamil Jakubowski (szuka klubu), Maciej Dębek (zespół juniorów), Łukasz Piłatowski (zakończył karierę). Przybyli: Patryk Wojtylak (UKS SMS Łódź), Bartosz Zakrzewski (Radomiak), Michał Dawidowicz (Siarka Tarnobrzeg), Tomasz Porębski (Tur Bielsk Podlaski), Adam Radecki (Tur Bielsk Podlaski), Mateusz Nikołajuk (Jagiellonia), Bartosz Dudziński (KS Wasilków), Wojciech Nasuto (KS Wasilków