Pewne zwycięstwo w piątym meczu sparingowym

9 lutego br., piłkarze OLIMPII Zambrów zmierzyli się z najtrudniejszym przeciwnikiem sparingowym w przerwie zimowej. Po zakończeniu rundy jesiennej ORLĘTA Radzyń Podlaski zajmują 6. miejsce w III lidze, grupie IV.

We wczorajszym spotkaniu, po raz piąty w przerwie zimowej, zwycięstwo w sparingu odniosła OLIMPIA Zambrów, tym razem wygrywając 4:0.

OLIMPIA Zambrów – ORLĘTA Radzyń Podlaski 4 : 0

Bramki zdobyli:

Łukasz GRYKO 26′, Michał STEĆ 46′ i 66′, GRZYBOWSKI 73′ (rzut karny)

Skład drużyny – pierwsza połowa spotkania:

Piotr GORCZYCA, Przemysław JASTRZĘBSKI, Adam RADECKI, zawodnik testowany, Michał STEĆ, Łukasz GRYKO, Patryk MALINOWSKI, Patryk KONCEWICZ, Mateusz PROLEJKO, Mateusz NIKOŁAJUK, Kamil JACKIEWICZ.

W drugiej połowie spotkania na boisko weszli: Piotr CZAPLIŃSKI, GRZYBOWSKI, Emil ŁUPIŃSKI, Michał DAWIDOWICZ, Mateusz OSTASZEWSKI, Kamil ZALEWSKI, Paweł DRAŻBA.

Kolejny mecz sparingowy w przerwie zimowej odbędzie się w Zambrowie. Za tydzień, 16 lutego br. o godz. 12:00 na boisku ze sztuczną murawą zawodnicy OLIMPII Zambrów podejmą zespół U-20 Karpaty Lwów.