Pięciu piłkarzy odejdzie z Olimpii Zambrów

Przed nowym sezonem z zespołem Olimpii Zambrów pożegna się co najmniej pięciu zawodników. „Biało-niebiescy” rozpoczną przygotowania do rozgrywek III ligi 1 lipca.

Olimpię Zambrów opuszczą Bartłomiej Dołubizna oraz Rafał Darda, którzy zdecydowali się na wyjazd za granicę. Bartłomiej Dołubizna z uwagi na kontuzję rozegrał tylko 18 spotkań w II lidze, natomiast pozyskany przed rundą wiosenną Rafał Darda wystąpił w 14 meczach w barwach Olimpii Zambrów.

Do Olsztyna wraca podstawowy obrońca Olimpii Bartosz Sobótka (29 występów), który był wypożyczony ze Stomilu. Na przenosiny do beniaminka IV ligi podlaskiej – Ruchu Wysokie Mazowieckie zdecydował się wychowanek tego klubu, Tomasz Jakuszewski (15 meczów, 1 gol).

Nowego klubu będzie musiał poszukać sobie Adrian Mleczek, który na wiosnę rozegrał 157 minut.

Do Olimpii Zambrów z wypożyczenia wraca Michał Szóstko, który na wiosnę występował w zdegradowanym do IV ligi Promieniu Mońki. O jego przyszłości zadecyduje sztab szkoleniowy Olimpii.

3 komentarze na temat artykułu “Pięciu piłkarzy odejdzie z Olimpii Zambrów

  1. No tak jedni jadą za granicę…?drudzy wracają do swoich klubów,mam nadzieję że te zmiany w Olimpii zakończą się dobrymi wzmocnieniami,a nie tylko uzupełnieniem składu zespołu na tą 3 ligę. Pozdrawiam i czekam na dobre „łatanie dziur”ze strony zarządu no i trenera .

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *