Pięciu testowanych w Olimpii

Na testach w drugoligowej Olimpii Zambrów przebywa obecnie pięciu zawodników. Od początku przygotowań z drużyną trenują Michał Steć i Arkadiusz Ciach, natomiast dołączyli do nich Bartosz Sobótka, Michał Miąsko i Rafał Dzierbicki.

Szkoleniowiec Olimpii Krzysztof Zalewski zrezygnował z usług testowanego Radosława Żero z trzecioligowego Tura Bielsk Podlaski.

Michał Steć to 22-letni pomocnik, który na wiosnę rozegrał 8 spotkań w II lidze w barwach Chojniczanki. Z kolei Arkadiusz Ciach jest 21-letnim napastnikiem Ostrovii Ostrów Mazowiecka, który w lutym przebywał na testach w Lechu Poznań. W IV lidze mazowieckiej zdobył 8 goli.

Obrońca Michał Miąsko i pomocnik Bartosz Sobótka to piłkarze Stomilu Olsztyn, którzy wystąpili w odpowiednio 28 i 27 spotkaniach minionego sezonu w barwach Mrągowii Mrągowo. Rafał Dzierbicki to zawodnik Tęczy Biskupiec, który grał ostatnio w zespole Młodej Ekstraklasy GKS-u Bełchatów, w którym zaliczył 7 występów i strzelił jednego gola.

Testowani piłkarze otrzymają szansę w środowym sparingu z Legionovią Legionowo.

– Zamierzamy testować ustawienia przed pierwszym meczem ligowym. Nie mamy wiele czasu, więc musimy w stu procentach wykorzystać każdy sparing i trening – powiedział trener Olimpii Zambrów Krzysztof Zalewski.

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *